RSS
Субота, 20 квітня 2024, 03:40
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

На Житомирщині судитимуть «кримінального авторитета» та злочинну групу, які переправляли ув’язненим наркотики

26.05.2023 19:54

Житомирські новини - Прокурори Житомирської обласної прокуратури надіслали до суду обвинувальний акт стосовно п’яти осіб за фактом незаконного придбання, зберігання, пересилання з метою збуту наркотичних засобів, незаконної передачі цих речовин у місця позбавлення волі, вчинені за попередньою змовою групою осіб, а також організації незаконного придбання, зберігання, пересилання з метою збуту, сильнодіючих лікарських засобів (ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 321 КК України).


Крім цього, одного з них – «кримінального авторитета» обвинувачують у скоєнні особливо тяжкого злочину - встановлення та поширенні в суспільстві злочинного впливу (ч. 2 ст. 255-1 КК України).


Досудове слідство встановило, що організував та забезпечив постачання наркотиків у виправну установу, де й сам тепер відбуває покарання, 36-річний житель Київщини. Загалом за майнові та інші злочини він «відсидів» майже десять років.


За період «відсидки», дотримуючись неписаних правил та норм поведінки у злочинному оточенні, здобув так званий статус «кримінального авторитета» та був визнаний серед засуджених одним із «смотрящих».


Саме він організував і контролював доставку та розподіл заборонених предметів і речовин до виправної колонії, залучивши чотирьох знайомих, які перебували на волі. Серед них виявився ще й материн співмешканець.


За налагодженою схемою, співучасники роздобували наркотичні засоби, ховали їх у продуктові посилки та передавали до колонії. Зокрема, у вересні 2022 року було викрито спробу передачі канабісу, схованого у рулоні туалетного паперу, призначеного для іншого «смотрящого» установи.


Загалом слідством задокументовано три епізоди переправлення ув’язненим канабісу та метадону.
Викрили злочинну схему детективи слідчого управління Головного управління Нацполіції в області спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України та співробітниками установи виконання покарань.


Процесуальне керівництво здійснювала Житомирська обласна прокуратура.

Житомирські новини
Теги: