RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 08:18
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

На Житомирщині у лісі виявили російську ракету

27.09.2022 11:59

Житомирські новини - В Іршанській громаді Житомирщини правоохоронці зібрали нові свідчення ворожих обстрілів. 26 вересня у лісовому кварталі між селами Мелені та Чоповичами було виявлено ракету, що потрапила туди внаслідок минулих обстрілів військами рф. Поліцейські задокументували всі обставини.

Предмет циліндричної форми характерного вигляду та уламки виявив працівник Коростенського лісгоспу, про що й повідомив до поліції.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Коростенського райуправління поліції та фахівці УДСНС Житомирщини.

Попередньо, ракета потрапила у ліс після ворожих обстрілів, що відбувалися раніше. Зважаючи на небезпеку, вибухотехніки прийняли рішення про знищення боєприпаса після документування поліцейськими всієї інформації та зібрання свідчень воєнного злочину росії.

Попередня правова кваліфікація події - ч. 1 ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) КК України.

Станом на 27 вересня правоохоронці розпочали 1067 кримінальних проваджень за фактами вчинення воєнних злочинів російським агресором на території Житомирщини. У 690 випадках дії ворога кваліфіковані за ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) КК України, ще 299 фактів стосуються порушення законів і звичаїв війни (ст. 438 КК України), а 74 – за ст. 111-1 (Колабораційна діяльність). Досудове розслідування здійснюють уповноважені органи.

Правоохоронці нагадують громадянам про необхідність дотримання заходів безпеки у разі виявлення боєприпасів або невідомих предметів, що можуть становити загрозу вибуху. Ні в якому разі не можна їх торкатися, зрушувати з місця, переносити тощо. Про такі випадки необхідно одразу сповіщати органи влади, поліцію або рятувальників. До їх прибуття треба позначити місце знахідки любим доступним способом та обмежити доступ до потенційно небезпечної території.

Житомирські новини