RSS
Понеділок, 17 серпня 2026, 17:30
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У селі Хотинівка Коростенської громади продовжуються активні відновлювальні роботи після атаки російських безпілотників, яка сталася 30 липня. Унаслідок вибухової хвилі та падіння уламків шкоди зазнали житлові будинки, виробничі приміщення та цивільна інфраструктура. Про хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.  
Сьогодні начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко зустрівся з активною молоддю Житомирщини, аби привітати їх із досягненнями, подякувати за вагомий внесок у розбудову області та обговорити подальші спільні ініціативи.
Ворог завдав масованого удару по області. Внаслідок атаки пошкоджено одне з бюджетоутворюючих підприємств регіону. Про це повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
Житомирщина стала першим регіоном, який із робочим візитом відвідав новопризначений Міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб України Віталій Безгін. До візиту Міністра долучився начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.  
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

На Житомирщині за добу рятувальниками ліквідовано чотири пожежі

16.02.2023 13:26

Житомирські новини - 14 лютого о 13:55 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу у приватному житловому будинку у с. Краснопіль Чуднівської територіальної громади Бердичівського району. Власники будинку пішли на роботу, а вдома було двоє дітей. Через деякий час сусіди побачили, що зайнявся дах цієї оселі та негайно вивели на свіже повітря дітей, після чого викликали рятувальників.


Першими на місце події прибули працівники місцевої пожежної охорони с. Бурківці, які о 14:27 локалізували пожежу, а о 14:30 спільно з рятувальниками ліквідували її. Вогонь встиг знищити покрівлю будинку. Причина пожежі встановлюється фахівцями.


Крім того, у м. Коростень бійці ДСНС ліквідували пожежу на балконі квартири на останньому поверсі п’ятиповерхового будинку. Про пожежу повідомила вихователь дитячого садка, що розташований поруч. Коли прибули рятувальники, то полум’я вже охопило балкон, а скло у вікнах лопнуло, через що у квартирі було сильне задимлення. Перед гасінням пожежі надзвичайники сповістили усіх мешканців під’їзду про необхідність залишити помешкання. Вже за півгодини пожежу ліквідували. Внаслідок події знищено балкон та майно, пошкоджено оздоблення внутрішньої стіни кімнати. Подальшого поширення полум’я вогнеборці не допустили. Попередньо зайнялось через необережність під час куріння.


Також рятувальниками ліквідовано сьогодні вночі загоряння у смт Хорошів Житомирського району в приватному житловому будинку, що, ймовірно, сталося через порушення правил пожежної безпеки при монтажу димаря.

Житомирські новини