RSS
Четвер, 6 серпня 2026, 10:48
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина стала першим регіоном, який із робочим візитом відвідав новопризначений Міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб України Віталій Безгін. До візиту Міністра долучився начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.  
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та заступник начальника ОВА Олександр Федько працювали в Коростенському районі, де триває ліквідація наслідків ворожого ракетно-дронового удару.
Сьогодні одне із сіл Коростенського району зазнало атаки двох реактивних безпілотників типу «Shahed» та балістичної ракети.
Сьогодні, 28 липня, у Житомирі відбулися заходи до Дня вшанування пам’яті Захисників і Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

На Звягельщині поліцейські проводять профілактичну роботу з водіями мототранспорту

23.04.2024 15:15

Житомирські новини - З початку квітня на території області тривають заходи під умовною назвою «Мотоцикліст». До їх проведення долучились і правоохоронці Звягельського районного відділу поліції.

Патрульні та поліцейські офіцери громад нагадують водіям про необхідність дотримання правил маневрування, швидкісних режимів тощо. Окрім того, правоохоронці виявляють та припиняють порушення.

Так, за кілька тижнів поліцейські оформили майже 90 адміністративних матеріалів відносно водіїв мототранспорту, з них 13 – за нетверезе керування (ст. 130 КУпАП), 15 – за порушення правил користування мотошоломами (ст. 121 КУпАП) та 29 – за керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування (ст. 126 КУпАП).

Днями під час комендантської години на одній із вулиць міста поліцейські помітили мопед «Honda», водій якого порушив Правила дорожнього руху. Під час спілкування з 38-річним місцевим жителем правоохоронці виявили у нього ознаки сп’яніння. Від проходження освідування він відмовився.

Відтак відносно керманича інспектори склали низку адміністративних матеріалів: за ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння…), ч. 1 та 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки, або стос), ч. 1 ст. 121-3 (Порушення вимог законодавства щодо використання номерних знаків транспортних засобів), ч. 1 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху…) КУпАП.

Нещодавно за схожих обставин правоохоронці зупинили й 24-річного місцевого жителя, водія мотоцикла «Honda». У лікарні він пройшов освідування на стан сп’яніння. Результат – 1,49 проміле алкоголю в крові.

Усі правопорушення, учинені керманичем, поліцейські задокументували.

Водночас поліція нагадує: дотримуйтесь Правил дорожнього руху та пам’ятайте, що ваша безпека здебільшого залежить від вас.

Житомирські новини