RSS
П'ятниця, 18 квітня 2025, 13:07
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

На Звягельщині поліцейські викрили двох чоловіків у крадіжках

02.04.2025 12:38

Один із них користувався банківською карткою пенсіонерки без її відома, а інший виніс ноутбук з будинку знайомої. Нині досудові розслідування завершено. Обвинуваченим загрожує позбавлення волі.

У лютому до поліції звернулась 73-річна жителька райцентру, яка розповіла про зникнення коштів з її банківського рахунку. Правоохоронці встановили причетність до правопорушення 44-річного жителя Звягельського району.

Під час досудового розслідування поліцейські з’ясували, що чоловік упродовж тривалого часу орендував одну із кімнат в будинку заявниці. Він мав вільний доступ до її банківської картки та мобільного телефону, адже періодично купував жінці продукти та телефонував з її номеру.

Згодом обвинувачений встановив на своєму гаджеті банківський додаток, до якого були прив’язані картка та мобільний номер пенсіонерки. Він періодично здійснював перекази з чужого рахунку на свій, а також переказував кошти знайомим. Таким чином фігурант привласнив понад 16,5 тисяч гривень.

А в березні до поліції звернулась 41-річна жителька Ємільчинської громади із заявою про викрадення ноутбука з її оселі.

Правоохоронці з’ясували, що до крадіжки причетний знайомий заявниці, 33-річний житель Коростенщини, який бував у неї вдома. Чоловік, скориставшись неуважністю власниці, забрав з собою її портативний комп’ютер. Поліцейські його розшукали, фігурант свою провину визнав. Відомо, що він раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів.

За вказаними фактами слідчі поліції проводили досудові розслідування за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Обом чоловікам поліцейські оголосили про підозри у вчиненні вказаних правопорушень, а згодом ознайомили з обвинувальними актами. Днями матеріали було скеровано до суду.

Відповідно до чинного законодавства подібні дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Житомирські новини
Теги: