RSS
П'ятниця, 15 травня 2026, 23:23
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні з російського полону повертаються воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Це перший етап обміну 1000 на 1000.
8 травня у Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Представники обласної та міської влади, військовослужбовці, ветерани, громадськість і родини загиблих Захисників України вшанували пам’ять полеглих у роки Другої світової війни та сучасної російсько-української війни.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів нараду з головами територіальних громад Житомирщини, під час якої обговорили актуальні питання життєдіяльності громад в умовах воєнного стану, забезпечення стабільної роботи критичної інфраструктури та координацію спільних дій у ключових напрямках.
23 квітня у стінах Житомирського обласного краєзнавчого музею відбувся благодійний мистецьких захід «Віра об’єднує серця». Участь у ньому взяв Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній разом з начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком та його заступницею Наталією Арендарчук.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

На Звягельщині поліція розслідує вбивство

06.10.2025 17:40

Ввечері 3 жовтня на спецлінію 102 надійшло повідомлення про виявлення тіла 47-річного жителя Чижівської громади у власному помешканні. На місці події працювали поліцейські Звягельського районного відділу та співробітники слідчого управління ГУНП в області. 

Правоохоронці встановили, що до події причетний 20-річний знайомий потерпілого, житель м. Звягеля.


Того вечора між чоловіками виник конфлікт за місцем проживання постраждалого. У результаті молодший завдав кількох ножових поранень старшому та пішов геть.


Від отриманих травм 47-річний чоловік загинув.


Поліцейські розшукали фігуранта та затримали його в процесуальному порядку. Слідчі Звягельського районного відділу поліції повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) КК України. 6 жовтня підозрюваному судом було обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Досудове розслідування триває.


За чинним законодавством такі дії караються позбавленням волі на строк від 7 до 15 років.

Житомирські новини
Теги: