RSS
Неділя, 18 січня 2026, 15:39
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко долучився до розширеного засідання Уряду, де разом з очільницею Кабінету Міністрів України Юлією Свириденко, керівниками міністерств та колегами з усіх областей проаналізували результати роботи за підсумками 2025 року.
Сьогодні, 26 грудня, 97 родин захисників і захисниць із Житомирщини отримали грошову компенсацію на придбання житла. Загальний обсяг державного фінансування для цих родин становить 223 мільйони гривень.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Огляд публічних закупівель з очікуваною вартістю більше 5 млн грн, оголошених у ІІІ декаді червня 2025 року установами, організаціями Житомирської області

17.07.2025 12:18

Робоча група «Прозорість та підзвітність» продовжує аналіз оголошених тендерних закупівель.

 

23 червня 2025 року комунальне підприємство Житомирське трамвайно-тролейбусне управління опублікував тендерну документацію публічної закупівлі Дизельного палива (Євро 5) та Бензину А-95 (Євро 5) з очікуваною вартістю 11 млн 100 тис. грн. Замовник має намір придбати 200 тис. літрів дизельного палива (Євро 5) та 3 тис. літрів бензину А-95 (Євро 5) зі строком поставки до 31 грудня 2025 року. Також проєктом договору передбачено розрахунок з переможцем в післяоплатному форматі за фактично виконані роботи.

 

Відповідно до реєстру тендерних пропозицій зареєстровано надходження наступних тендерних пропозицій:

 

  • ПП «Мобілтранс.» з ціновою пропозицією 9 млн 411 тис. грн;
  • ТОВ «ПЕТРОЛ ПАРТНЕР» з ціновою пропозицією 9 млн 826 тис. грн;
  • ТОВ «УКРНАФТА-ПОСТАЧ» з ціновою пропозицією 9 млн 861 тис. грн;
  • ПП «ОККО-СЕРВІС» з ціновою пропозицією 9 млн 996 тис. грн;
  • ТОВ «УКРІНТРЕЙД ПОЛІССЯ» з ціновою пропозицією 10 млн 120 тис. грн;
  • ТОВ «УКРПЕТРОЛЦЕНТР» з ціновою пропозицією 10 млн 559 тис. грн;
  • ТОВ «ВЄНТУС РЕСУРС» з ціновою пропозицією 11 млн 069 тис. грн.

 

Замовник оголосив переможцем закупівлі ПП «Мобілтранс.» у зв’язку з наданням найбільш вигідної цінової пропозиції. 04 липня сторони підписали договір постачання палива на офіційному майданчику Prozorro.

 

КП «Житомирводоканал» 24 червня 2025 року опублікував інформацію про закупівлю без використання електронної системи щодо «Будівництва сонячної електростанції на обє’кті КП “Житомирводоканал” ОСК-2 у м. Житомир вартістю 6 млн 908 тис. грн. Замовник має намір придбати будівельні послуги відповідно до додатку 4 тендерної документації зі строком виконання робіт з 20 червня 2025 до 31 грудня 2025. Проєктом договору передбачено післяоплату виконаних будівельних послуг. 20 червня Замовник підписав договір з ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «СТРОЙАВТОСЕРВІС» з подальшим його опублікуванням на офіційному майданчику Prozorro.

 

Комунальне некомерційне підприємство “Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського” Житомирської обласної ради 26 червня 2025 року опублікував запит ціни публічної закупівлі фармацевтичної продукції (МНН: Cefotaxime / Ceftazidime / Ofloxacin / Prednisolone / Propofol / Amoxicillin and beta-lactamase inhibitor / Norepinephrine / Ceftazidime and beta-lactamase inhibitor / Glucose)» з очікуваною вартістю 6 млн 280 тис. грн. Замовник має намір придбати визначений перелік фармацевтичної продукції зі строком поставки до 22 грудня 2025 року. Проєктом договору передбачено післяоплату товару. Відповідно до реєстру тендерних пропозицій від 01.07.2025 зареєстровано надходження наступних тендерних пропозицій:

 

  • ТОВ «СТМ-Фарм» з ціновою пропозицією 3 млн 781 тис. грн;
  • ТОВ «БЕЛІТРЕЙД» з ціновою пропозицією 4млн 641 тис. грн;
  • ТОВ «ПРОСПЕРІТІ ФАРМ» з ціновою пропозицією 4 млн 818 тис. грн;
  • ТОВ «ЗАЙДЕКС УА» з ціновою пропозицією 4 млн 856 тис. грн.

 

Після розгляду тендерної пропозиції ТОВ «БЕЛІТРЕЙД» Замовник дійшов висновку відсутності недоліків та оголосив учасника переможцем закупівлі. 11 липня Замовник підписав договір поставки продукції з ТОВ «БЕЛІТРЕЙД» та опублікував його на офіційному майданчику Prozorro.

 

Комунальне підприємство «Енергія» Малинської міської ради 27 червня 2025 року опублікував інформацію про закупівлю без використання електронної системи послуг з приймання та очищення стічних вод, вартість — 24 млн 390 тис. грн. У зв’язку з тим, що на території м. Малин очисні споруди для очищення стоків міста наявні тільки на балансі Фабрики банкнотного паперу НБУ, тому КП “Енергія” Малинської міської ради з технічних причин має можливість заключити договір на очистку стоків у 2025 році з єдиним надавачем відповідної послуги. Відповідно до пункту 13 підпункту 5 абзацу 3 (відсутність конкуренції з технічних причин) згідно постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022 р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Проєктом договору передбачено післяоплату виконаних будівельних послуг. 25 червня Замовник підписав договір з БАНКНОТНО-МОНЕТНИМ ДВОРОМ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ з подальшим його опублікуванням на офіційному майданчику Prozorro.

 

30 червня 2025 року Комунальне некомерційне підприємство «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради Житомирської області опублікувало тендерну документацію публічної закупівлі щодо капітального ремонту відділення медичної реабілітації КНП «Овруцька міська лікарня Овруцької міської ради у м. Овруч Житомирської області» (корегування)», очікувана вартість — 39 млн 027 тис. грн. Замовник має намір здійснити капітальний ремонт на зазначеному об’єкті до 31 грудня 2026 року. Також проєктом договору передбачено розрахунок з переможцем в післяоплатному форматі за фактично виконані роботи. Обов’язкова умова участі — наявність у складі тендерної пропозиції банківської гарантії забезпечення тендерної пропозиції на суму 120 тис. грн. Нині триває визначення переможця.

 

30 червня 2025 року Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради опублікувало тендерну документацію публічної закупівлі «Капітальний ремонт відділення медичної реабілітації КНП «Реконструкція в м. Житомирі (коригування)», очікувана вартість — 8 млн 387 тис. грн. Замовник має намір здійснити капітальний ремонт на зазначеному об’єкті до 31 грудня 2025 року. Також проєктом договору передбачено розрахунок з переможцем в післяоплатному форматі за фактично виконані роботи. Нині триває визначення переможця.

 

Виконавчий комітет Житомирської міської ради Житомирської області 01 липня 2025 року опублікував тендерну документацію публічної закупівлі «Безпілотний літальний апарат», очікувана вартість 15 млн грн. Замовник має намір придбати БПЛА мультироторного типу з системою донаведення “VYRIY PRO”8” або еквівалент кількості 1 000 одиниць зі строком поставки до 06 серпня 2025 року з повною післяплатою по завершенню поставки товару.

 

Визначений пакет документів надіслав єдиний учасник – ТОВ «ВИРІЙ ІНДАСТРІ» з ціновою пропозицією 15 млн грн. Проаналізувавши тендерну пропозицію на предмет відповідності оголошеним вимогам Замовник констатував відсутність недоліків у пакеті документів учасника та 09 липня Замовник оголосив учасника переможцем закупівлі. Наступний етап підписання договору поставки з подальшим його опублікуванням на офіційному майданчику Prozorro.

 

01 липня 2025 року Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глибочицької сільської ради Житомирського району опублікувало тендерну документацію публічної закупівлі «Капітальний ремонт прилеглої території Глибочицького ліцею Глибочицької сільської ради в с. Глибочиця Житомирського району», очікувана вартість — 5 млн 557 тис. грн. Замовник має намір здійснити капітальний ремонт на зазначеному об’єкті до 01 листопада 2025 року. Також проєктом договору передбачено розрахунок з переможцем в післяоплатному форматі за фактично виконані роботи. Нині триває визначення переможця.

Житомирські новини