RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 13:38
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

Оприлюднені результати масштабного медіамоніторингу щодо фальсифікату вершкового масла

20.01.2020 12:22

Житомирські новини - Відповідно даних, оприлюднених на офіційному вебсайті Держпродспоживслужби, вже відомі результати масштабного моніторингу масла солодковершкового, який проводився в рамках медійного проєкту «СТОП Фальсифікат».

У рамках проєкту були відібрані зразки масла солодковершкового у торгових мережах у чотирьох регіонах України: Сумах, Черкасах, Новій Одесі (Миколаївська область) та в Калуші (Івано-Франківська область).

Усього було відібрано 77 зразків масла (231 пачка). Із загальної кількості по 77 пачок масла було відправлено до двох лабораторій на дослідження (Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та Державного підприємства «Укрметртестстандарт»). Ще 77 залишились у експертів, як контрольний/арбітражний зразок.

Відповідно до етикетки, відібрані зразки масла були представлені 30-ма виробниками (28 – українських, 2 – німецьких).

За результатами лабораторних досліджень встановлено, що 16 відібраних зразків масла – фальсифікат (Суми – 3 зразки; м. Нова Одеса – 2; Черкаси – 3; м. Калуш – 8). Загальна кількість виробників, назви яких зазначалося на маркуванні фальсифікованого масла – 7, з яких 3 виробники реалізували свою продукцію в одному регіоні, ще 2 реалізують фальсифіковану продукцію у більше, ніж в одному регіоні.

Основні порушники відображені у таблиці:

Код Виробник Результати лабораторій
(вміст нетваринних жирів), %
Лабораторія 1 Лабораторія 2
3 Масло солодковершкове Екстра ТОВ Миколаївмолпром, Миколаївська обл., смт Доманівка, вул. Громадянська, 16 76,38 100,0
8 Масло солодковершкове ТОВ Миколаївмолпром, Миколаївська обл, смт Доманівка, вул. Громадянська, 16, смт Доманівка, вул. Пастеля, 31/1 81,76 99,0
17 Масло солодковершкове Екстра Апрель ТОВ ФІРМА АПРЕЛЬ, м. Канів, вул. Матросова, 1 Д 69,10 87,0
33 Масло солодковершкове селянське Одеська обл., м. Кілія, вул. Кубишина, 1 ДТОВ Титан на замовлення ТОВ Таврія-В 14,25 14,0
34 Масло солодковершкове Кілія селянське Одеська обл., м Кілія, вул Кубишина, 1 ДТОВ Титан 77,32 92,0
48 Масло солодковершкове селянське ТДВ Івано-Франківський міськмолзавод, експлутоційний дозвіл № 09-15-62 МР 51,69 51,0
52 Масло солодковершкове ТМ Веселий ласунчик Екстра ТДВ Івано-Франківський міськмолзавод, м Івано-Фрагківськ, вул Ушинського, 2 45,09 44,0
54 Масло солодковершкове Хуторок ДП Старокостянстинівський молочний завод,вул. І. Франка, 47 м. Старокостянтинів, Хмельницька обл. 10,47 8,0
55 Масло солодковершкове ТМ Наш ПродуктІвано-Франківська обл, Тисменицький р-н, с Дрогомирчани, вул Миру, 68 24,82 37,0
57 Масло солодковершкове Франківське, Івано-Франківський міськмолзавод,м Івано-Франківськ, вул. Ушинського, 2 57,97 56,0
58 Масло солодковершкове ТМ Веселий ласунчик Екстра ТДВ Івано-Франківський міськмолзавод, м Івано-Фрагківськ, вул. Ушинського, 2 50,49 48,0
59 Масло солодковершкове селянське, ТОВ Богодухівський молзавод, провулок Харьківський, 6, м Богодухів, Харківська обл. 66,6 75,0
63 Масло солодковершкове Екстра, Івано-Франківський міськмолзавод,м Івано-Франківськ, вул. Ушинського, 2 49,67 45,0
71 Масло солодковершкове Хуторок ДП Старокостянстинівський молочний завод,Вул. І. Франка, 47 м. Старокостянтинів, Хмельницька обл. 6,72 7,0
72 Масло солодковершкове селянськеТОВ Інтер-мол,м Дніпро, вул Старокозацька, буд 38 82,52 100,0
76 Масло солодковершкове Екстра, ТОВ Богодухівський молзавод, пров. Харьківський, 6, м. Богодухів, Харківська обл. 62,15 73,0

Отримані результати експертизи оприлюднені 19 січня 2020 року в програмі «ТСН Тиждень». Матеріали будуть передані до Держпродспоживслужби України та Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України та максимально висвітлені у ЗМІ для вжиття заходів.

Проєкт «СТОП Фальсифікат» реалізовувався із залученням журналістської команди телеканалу 1+1 «ТСН Тиждень» та за підтримки Уряду, Держпродспоживслужби та ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів». Він спрямований на посилення захисту споживачів та очищення ринку від фальсифікованої продукції. Про старт проєкту було оголошено ще 14 листопада 2019 року, а фактично він почав реалізовуватися через місяць – 16 грудня 2019 року – з проведення досліджень якості молочної продукції (масла), що реалізується в торгових мережах країни. За цей час всі виробники, які фальсифікували свою продукцію, мали змогу виправитися.

Зразки відбиралися за принципом сусідства на поличці однієї дати виготовлення, однієї жирності (у кількості із розрахунку 2 одиниці продукції одного виробника для проведення дослідження у двох лабораторіях та одна – на контрольне зберігання на випадок арбітражного дослідження).

Всі зразки були відібрані у місцях офіційної реалізації, про що свідчить наявність чеку. Магазини обиралися випадково – за порадою споживачів під час опитування на вулиці.

Усі дії учасників, умови, місце події, супровідна документація були максимально прозорими та відкритими, оскільки все фіксувалося на відео і безперервно транслювалося в онлайн режимі.

Зразки відібраної продукції доставляються до двох незалежних акредитованих випробувальних лабораторій для проведення досліджень. Кожен зразок продукції був знеособлений та закодований комісією.

Житомирські новини
Теги: