RSS
Неділя, 16 червня 2024, 08:09
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Поліцейські презентували свою професію та розповідали про правила безпеки юним жителям Станишівської громади

10.06.2024 17:46

Житомирські новини - Днями у селі Станишівці відбувся пізнавальний захід для дітей. У його програмі, серед інших цікавинок та активностей, була і презентація правоохоронних та екстрених служб.

До зустрічі з дітлахами долучились офіцери Житомирського райуправління та відділу поліції №1, фахівці ДСНС в області та представники обласної організації Червоного Хреста.

Кожен з учасників на окремих локаціях презентував свою службу відвідувачам.

Ювенальний інспектор Дмитро Дмитрюк та поліцейський офіцер громади Віталій Коновалов розповідали присутнім про особливості своєї професії, нагадували основні правила безпеки у побуті та на дорогах.

Зацікавила учасників заходу можливість відчути себе захисником порядку за кермом службової автівки та приміряти елементи однострою.

На окремій локації поліцейська відділу №1 Катерина Мошківська в ігровій формі обговорила з дітьми їх права та нагадала про основні обов’язки.

Окрім цього, малеча та дорослі мали змогу загасити імпровізовану пожежу та отримати необхідні знання з надання першої допомоги та транспортування потерпілих.

Поліцейські вважають, що участь у таких заходах дає змогу дітям не лише ознайомитися з різними професіями, а й набути нових знань та корисних навичок. Про гарний настрій та незабутні емоції говорити не доводиться –все це помітно на усміхнених обличчях маленьких учасників.

Житомирські новини