RSS
Субота, 20 квітня 2024, 02:43
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

Поліцейські викрили членів ОЗГ, які розповсюджували наркотики та психотропи на території виправної установи Житомирщини

09.04.2021 16:58

Житомирські новини - Зловмисники входили до складу злочинної групи, які займалися збутом метадону, канабісу та амфетаміну на території регіону та постачанням його до місцевої установи виконання покарань. Наприкінці березня правоохоронці затримали організаторку та її спільників-закладників, у яких під час обшуків вилучено заборонених речовин на суму близько півмільйона гривень.

Вчора, 8 квітня, оперативники управління боротьби з наркозлочинністю в Житомирській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Нацполіції спільно зі слідчими Коростенського районного управління поліції та працівниками Житомирського прикордонного загону ДПС України, за процесуального керівництва окружної прокуратури провели черговий етап спецоперації з викриття злочинної діяльності групи осіб, які налагодили «наркобізнес» на території Коростенської виправної колонії.

Відомо, що до злочину причетні двоє засуджених віком 34-х та 37-ми років, які наразі відбувають покарання у місцях позбавлення волі за вчинення особливо тяжкого злочину та за наркозлочини. Вони безпосередньо отримували від інших учасників угруповання пакунки з наркотиками шляхом так званих «перекидів» через стіни установи. У подальшому вони за окрему плату розповсюджували їх серед інших ув’язнених. Клієнти переводили гроші на банківський рахунок одного з учасників групи, які потім він надсилав організаторці.

Працівники поліції провели санкціоновані обшуки у приміщенні виправної колонії у безпосередніх фігурантів. У результаті вилучили згортки з метадоном і амфетаміном, а також записи з «чорновою» бухгалтерією.

На даний час триває подальше досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

За даний злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Житомирські новини
Теги: