RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 17:37
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Поліцейські Житомира з початку року припинили майже пів тисячі випадків домашнього насильства

21.09.2022 15:09

Житомирські новини - Лише у вересні правоохоронці Житомирського райуправління поліції виявили 56 випадків учинення тиранії у родинах. За оцінкою ризиків поліцейські складали адміністративні протоколи, а у разі потреби виносили термінові заборонні приписи.

Так, учора до поліції надійшов виклик від 38-річної містянки. Жінка повідомила про тиранію збоку рідного брата. Інспектори сектору протидії домашньому насильству, які прибули на виклик, з’ясували, що заявниця з донькою з початком бойових дій переїхали зі столиці до матері. Тож нині в одному будинку проживають одразу три родини. Між жінкою та її дорослим братом на побутовому ґрунті часто виникали конфліктні ситуації, проте цього разу жінка не витримала образливих слів та психологічного тиску та звернулася за допомогою до поліцейських.

Правоохоронці роз’яснили 35-річному кривднику наслідки його неправомірної поведінки та склали відносно чоловіка адміністративні матеріали за ст. 173-2 (Вчинення насильства в сім’ї…) КУпАП. Також для урегулювання ситуації поліцейські винесли терміновий заборонний припис, яким обмежено право кривдника спілкуватися з сестрою та її дітьми на визначений період часу.

- Житлове питання нерідко стає причиною побутових конфліктів, – розповідає начальник сектору боротьби з домашнім насильством Житомирського районного управління поліції Марія Зуб. – Останнім часом кількість звернень про тиранію, пов’язану з неможливістю декількох родин проживати на одній території, збільшилася. Нерідко у якості кривдників постають брати чи сестри. Часто дорослі діти вчиняють психологічний, а нерідко і фізичний тиск відносно своїх літніх батьків. Тож кожна ситуація потребує індивідуального підходу, тому до їх вирішення ми залучаємо спеціалістів соціальних служб, психологів та юристів.

Окрім 450 адміністративних матеріалів, правоохоронці обласного центру з початку року винесли кривдникам 420 термінових заборонних приписів. На профілактичний облік за цей період поліцейські поставили 320 осіб, з них 37 жінок.

Житомирські новини