RSS
Четвер, 17 січня 2019, 22:56
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Заступник міського голови закликала представників засобів масової інформації спільно з батьківською громадськістю, представниками влади запровадити дієвий контроль щодо якісного, безпечного і повноцінного харчування дітей.
Про діяльність КП «Житомирводоканал» у 2018 році і плани з модернізації підприємства на наступний рік розповів міський голова під час свого звіту 12 грудня.
Під час засідання Ради регіонального розвитку результати 4 років децентралізації на прикладі конкретних громад.
«Нова українська школа – це та реформа, яка спрямована на майбутнє, це реформа, викликана сьогоденням. І наше завдання ,як влади, - зробити все можливе для її успішної реалізації». – зазначив Володимир Ширма під час вручення техніки.
Микола Череднік
Бюджет участі без участі

Бюджет участі, або партисипативний бюджет, прийшов до нас із ЄС. Років п’ять тому про подібну ...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Поліцейські Житомирщини вчилися розпізнавати домашнє насильство

31.10.2018 10:58

Житомирські новини - На території області стартував проект «ПОЛІНА» (ПОЛІція проти НАсильства). Його черговим етапом для поліцейських, які пройшли відповідний відбір, стали тематичні тренінги. Вони тривали упродовж двох останніх тижнів жовтня у м. Дніпро.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ став місцем проведення кількаденних тренінгів з питань протидії та попередження домашнього насильства для поліцейських, зокрема і Житомирщини, які будуть задіяні до роботи мобільних груп із реагування на випадки домашнього насильства.

Особливістю навчань стала їх абсолютна практична спрямованість, що ефективно забезпечувалось спеціально обладнаним інтерактивним навчальним кабінетом, де поліцейські відпрацювали навички реагування на такі повідомлення.

- Мета цих навчань, – у першу чергу, навчити правоохоронців розпізнавати та припиняти подібні випадки, - прокоментував заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Житомирській області Микола Пархомчук. – А також дати розуміння ефективного алгоритму взаємодії з іншими службами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії цьому ганебному явищу, з урахуванням новел законодавства.

Досвідчені тренери, серед яких були і представники Управління дільничних офіцерів поліції Департаменту превентивної діяльності НПУ та Департаменту забезпечення діяльності Голови НПУ, звертали увагу учасників не лише на нормативні аспекти, а й на питання забезпечення особистої безпеки під час виникнення конфліктних ситуацій.

Поліцейські ознайомились з психологічними аспектами домашнього насильства: відмінностями у спілкуванні з постраждалими та кривдниками, дітьми та дорослими. Пройшли також і курс первинної домедичної допомоги.
Тож уже незабаром мобільні групи «ПОЛІНА» запрацюють на Житомирщині.

Житомирські новини