RSS
Понеділок, 17 серпня 2026, 03:08
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У селі Хотинівка Коростенської громади продовжуються активні відновлювальні роботи після атаки російських безпілотників, яка сталася 30 липня. Унаслідок вибухової хвилі та падіння уламків шкоди зазнали житлові будинки, виробничі приміщення та цивільна інфраструктура. Про хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.  
Сьогодні начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко зустрівся з активною молоддю Житомирщини, аби привітати їх із досягненнями, подякувати за вагомий внесок у розбудову області та обговорити подальші спільні ініціативи.
Ворог завдав масованого удару по області. Внаслідок атаки пошкоджено одне з бюджетоутворюючих підприємств регіону. Про це повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
Житомирщина стала першим регіоном, який із робочим візитом відвідав новопризначений Міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб України Віталій Безгін. До візиту Міністра долучився начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.  
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

Поліцейські з’ясовують обставини ДТП із загибеллю мотоцикліста в Житомирському районі

08.06.2026 14:56

Дорожньо-транспортна пригода сталася 5 червня близько 14:20 поблизу села Йосипівка Брусилівської громади. На місці події працювала слідчо-оперативна група відділу поліції №1 (м. Коростишів) Житомирського райуправління №2.


Попередньо встановлено, що 42-річний киянин, рухаючись мотоциклом Ducati у напрямку Житомира, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на дорожнє огородження.


У результаті ДТП керманич отримав тяжкі травми. Його було госпіталізовано, однак невдовзі чоловік помер.


Слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого або інші тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Триває встановлення всіх причин та обставин події.


Поліцейські вкотре звертаються до водіїв мототранспорту із закликом бути відповідальними на дорозі та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Подбайте про власну безпеку: завжди використовуйте захисні шоломи та перевіряйте технічний стан свого транспортного засобу.


Пам’ятайте: нехтування швидкісним режимом може призвести до втрати контролю над транспортним засобом, що значно зменшує час на реагування та збільшує ризик тяжких наслідків у разі аварії.

Житомирські новини