RSS
Понеділок, 4 листопада 2024, 03:24
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Дмитро Погреблян
Президент рф Путін показав нам, що він готовий підняти градус українсько-російської війни.

 Президент рф Путін показав нам, що він готовий підняти градус українсько-російської війни. Пут...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Поліція застерігає від шахрайських пасток: «онлайн-допомога» обійшлася жительці Бердичева у 95 тисяч гривень

08.10.2024 13:27

 

7 жовтня до Бердичівського райвідділу поліції звернулася 50-річна жінка, повідомивши, що втратила кошти, повіривши у можливість отримати благодійну виплату. Правоохоронці розпочали розслідування за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та встановлюють осіб, причетних до правопорушення.


Зі слів потерпілої, вона очікувала отримати матеріальну допомогу, перейшовши за посиланням з онлайн-чату. Проте замість цього отримала сповіщення про списання 95 тисяч гривень із її рахунку. Виявилося, що жінка, спілкуючись із шахраєм телефоном, передала йому конфіденційні дані своєї банківської картки, зокрема пароль.


Тож поліція закликає громадян дотримуватися правил інформаційної безпеки:


- перевіряйте будь-яку інформацію, пов’язану з фінансовими операціями. Ніколи не повідомляйте разом з номером банківської картки інші реквізити: термін її дії, CVV-код і паролі з SMS-повідомлень стороннім особам;


- будьте обережні з підозрілими посиланнями. Перевіряйте інформацію, перш ніж переходити за покликаннями з SMS, чат-ботів або месенджерів. Для цього ознайомтеся з публікаціями на урядових сайтах або проконсультуйтеся на «гарячих лініях» банків.


Будьте пильними та не дозволяйте шахраям скористатися вашою довірою.

Житомирські новини