RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 08:35
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Поліція застерігає жителів Житомирщини від поширення чуток

24.03.2020 11:15

Житомирські новини - 23 березня у мережі інтернет з’явилась недостовірна інформація про смерть від COVID-19 двох жителів Коростенщини. Офіційно повідомляємо, що станом на 24 березня жодного випадку захворювання у Коростенському районі лабораторно не підтверджено. Відтак поліцейські радять утриматись від поширення чуток та панічних настроїв.

18 березня у м. Коростені у будинку за місцем проживання померла жінка, 1981 року народження. 22 березня у с. Іскоростені у будинку батьків була зареєстрована смерть місцевого жителя, 1997 року народження.

Тіла обох були направлені для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причин смерті.

У першому випадку у свідоцтві про смерть жінки експертами зазначено, що причиною є атеросклеротична хвороба серця, гостра серцева недостатність, щодо хлопця – набряк легень, легенево-серцева недостатність, ішемічна кардіоміопатія.

Водночас, як розповів начальник Коростенського відділу поліції Валерій Столяр, під час опитування рідних померлих встановлено, що симптомів вірусного захворювання, як то температури, кашлю тощо, в обох не було.

Відтак жодних об’єктивних підстав стверджувати про наявність вірусного захворювання у померлих наразі немає.

Поліцейські нагадують про адміністративну відповідальність за поширювання неправдивих чуток, передбачену статтею 173-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті визначає покарання у вигляді штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням 20 % заробітку.

Шановні полісяни, користуйтесь лише перевіреними джерелами інформації. Зберігайте спокій та не втрачайте критичного мислення.

Житомирські новини
Теги: