RSS
Четвер, 19 липня 2018, 22:08
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 11 липня, у Житомирі відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні члени виконавчого комітету підтримали рішення «Про завдання з підготовки міського господарства до нового осінньо-зимового періоду 2018-2019 років». 
Унаслідок таких неправомірних дій зайво перераховано понад 300 тис грн бюджетних коштів, чим державі спричинено тяжких наслідків на зазначену суму.
«Gloria» постійний учасник концертів, що проводяться у Житомирі та області до державних та ювілейних дат, звітів майстрів мистецтв і художніх колективів Житомирської області, переможець усіх міських та обласних колективів.
За його словами, цього року діти відпочиватимуть в 11 оздоровчих закладах Житомирщини, 10 з яких вже розпочали роботу.
іменинники

політик, громадський діяч Житомирщини, бізнесмен, депутат обласної ради

Andrey Sobolev
Волинська трагедія як привід посварити українців з поляками

Українсько-польські відносини, попри однозначну підтримку Варшавою Києва у конфлікті з Росією, на да...

Сергій Пастух
Махінатор Цегельник знову хоче підзаробити на АТОшниках

Відомий у громадських колах махінатор Олександр Цегельник готується провернути чергову провокацію і ...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Микола Череднік
Нелегальним гральним закладам не місце у Житомирі

З 2009 року, відповідно до Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні", діяльність гра...

Жанна Бороздіна
Меценати-лісівники спільно з волонтерами продовжують підтримувати Українську Армію

Лісівники Житомирщини продовжують надавати велику допомогу Українській Армії. Зокрема, за підтримки ...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

Поліція Житомирщини дбатиме про безпеку учасників святкових заходів

15.06.2018 17:45

16-17 червня в області відбудуться численні масові заходи, серед яких велосипедний тур, спортивні змагання, піша хода та шкільні випускні вечори. Правопорядок в місцях їх проведення, супровід учасників, а також публічну безпеку у населених пунктах області забезпечуватимуть близько 200 працівників поліції.

16 червня у Коростишівському районі відбудеться велосипедний тур «Зелене світло для велоруху у громадах». Заявлена кількість учасників заходу - близько 400 велосипедистів.

У неділю, 17 червня, у м. Житомирі відбудеться перший відкритий турнір з пляжного волейболу в пам'ять загиблого дільничного офіцера Сергія Березюка.

У цей же день на територію Житомирщини увійдуть учасники пішої ходи, організованої благодійним фондом «Нове покоління». Упродовж двох тижнів вони перебуватимуть в області, рухаючись через Попільнянський, Ружинський, Бердичівський, Чуднівський та Любарський райони і прямуючи далі до Івано-Франківщини. Увесь час учасників ходи супроводжуватимуть поліцейські.

Також цими вихідними у більшості населених пунктів області пройдуть випусні вечори школярів. До місць їх проведення буде максимально наближено поліційні патрулі та проведено ще низку заходів для безпеки святкових вечорів дітей, вчителів та батьків.

Загалом близько 200 правоохоронців працюватимуть у ці дні на вулицях населених пунктів у складі піших та автопатрулів. Їх завданнями є організація безпеки учасників дорожнього руху, запобігання крадіжкам та грабежам у громадських місцях, недопущення проявів хуліганств, розпиття спиртного та інших можливих правопорушень.

Особлива увага поліцейських спрямована на припинення порушень публічного порядку провокативного характеру у місцях проведення масових заходів, на виявлення підозрілих предметів, що можуть становити суспільну загрозу тощо.

Житомирські новини