RSS
Четвер, 21 лютого 2019, 17:41
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.
На Житомирщині голова міжрайонної медико-соціальної комісії вимагав та одержав від пацієнтки 4 тис грн хабара
Заступник міського голови закликала представників засобів масової інформації спільно з батьківською громадськістю, представниками влади запровадити дієвий контроль щодо якісного, безпечного і повноцінного харчування дітей.
Про діяльність КП «Житомирводоканал» у 2018 році і плани з модернізації підприємства на наступний рік розповів міський голова під час свого звіту 12 грудня.
Микола Череднік
​Про районні ради у Житомирі

Богунська та Корольовська районні ради по факту є органами місцевого самоврядування. Однак в дійснос...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

Поліція Житомирщини дбатиме про безпеку учасників святкових заходів

15.06.2018 17:45

16-17 червня в області відбудуться численні масові заходи, серед яких велосипедний тур, спортивні змагання, піша хода та шкільні випускні вечори. Правопорядок в місцях їх проведення, супровід учасників, а також публічну безпеку у населених пунктах області забезпечуватимуть близько 200 працівників поліції.

16 червня у Коростишівському районі відбудеться велосипедний тур «Зелене світло для велоруху у громадах». Заявлена кількість учасників заходу - близько 400 велосипедистів.

У неділю, 17 червня, у м. Житомирі відбудеться перший відкритий турнір з пляжного волейболу в пам'ять загиблого дільничного офіцера Сергія Березюка.

У цей же день на територію Житомирщини увійдуть учасники пішої ходи, організованої благодійним фондом «Нове покоління». Упродовж двох тижнів вони перебуватимуть в області, рухаючись через Попільнянський, Ружинський, Бердичівський, Чуднівський та Любарський райони і прямуючи далі до Івано-Франківщини. Увесь час учасників ходи супроводжуватимуть поліцейські.

Також цими вихідними у більшості населених пунктів області пройдуть випусні вечори школярів. До місць їх проведення буде максимально наближено поліційні патрулі та проведено ще низку заходів для безпеки святкових вечорів дітей, вчителів та батьків.

Загалом близько 200 правоохоронців працюватимуть у ці дні на вулицях населених пунктів у складі піших та автопатрулів. Їх завданнями є організація безпеки учасників дорожнього руху, запобігання крадіжкам та грабежам у громадських місцях, недопущення проявів хуліганств, розпиття спиртного та інших можливих правопорушень.

Особлива увага поліцейських спрямована на припинення порушень публічного порядку провокативного характеру у місцях проведення масових заходів, на виявлення підозрілих предметів, що можуть становити суспільну загрозу тощо.

Житомирські новини