RSS
П'ятниця, 16 листопада 2018, 21:56
Суспільно-інформаційний ресурс громади
«Нова українська школа – це та реформа, яка спрямована на майбутнє, це реформа, викликана сьогоденням. І наше завдання ,як влади, - зробити все можливе для її успішної реалізації». – зазначив Володимир Ширма під час вручення техніки.
Голів громад цікавили питання фінансування процесу впровадження реформи вторинної ланки, адже у 2019 році стартує активна фаза трансформації спеціалізованих закладів. 
У рамках робочого візиту до Житомирщини дружина Президента Марина Порошенко презентувала бюро змін «Дитяча Демократія» та оголосила конкурс із відбору молоді до участі у цьому проекті.
Релігійна організація «Делегатура Ордену Святого Франциска Сальського Львівської Митрополії Римо-католицької церкви в Україні» збудує нову школу у Житомирі.
Микола Череднік
Чергова тарифна брехня

Про збільшення тарифів було відомо ще півроку тому. Вже тоді була інформація про збільшення вартості...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

Поліція Житомирщини дбатиме про безпеку учасників святкових заходів

15.06.2018 17:45

16-17 червня в області відбудуться численні масові заходи, серед яких велосипедний тур, спортивні змагання, піша хода та шкільні випускні вечори. Правопорядок в місцях їх проведення, супровід учасників, а також публічну безпеку у населених пунктах області забезпечуватимуть близько 200 працівників поліції.

16 червня у Коростишівському районі відбудеться велосипедний тур «Зелене світло для велоруху у громадах». Заявлена кількість учасників заходу - близько 400 велосипедистів.

У неділю, 17 червня, у м. Житомирі відбудеться перший відкритий турнір з пляжного волейболу в пам'ять загиблого дільничного офіцера Сергія Березюка.

У цей же день на територію Житомирщини увійдуть учасники пішої ходи, організованої благодійним фондом «Нове покоління». Упродовж двох тижнів вони перебуватимуть в області, рухаючись через Попільнянський, Ружинський, Бердичівський, Чуднівський та Любарський райони і прямуючи далі до Івано-Франківщини. Увесь час учасників ходи супроводжуватимуть поліцейські.

Також цими вихідними у більшості населених пунктів області пройдуть випусні вечори школярів. До місць їх проведення буде максимально наближено поліційні патрулі та проведено ще низку заходів для безпеки святкових вечорів дітей, вчителів та батьків.

Загалом близько 200 правоохоронців працюватимуть у ці дні на вулицях населених пунктів у складі піших та автопатрулів. Їх завданнями є організація безпеки учасників дорожнього руху, запобігання крадіжкам та грабежам у громадських місцях, недопущення проявів хуліганств, розпиття спиртного та інших можливих правопорушень.

Особлива увага поліцейських спрямована на припинення порушень публічного порядку провокативного характеру у місцях проведення масових заходів, на виявлення підозрілих предметів, що можуть становити суспільну загрозу тощо.

Житомирські новини