RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 15:31
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Поліція Житомирщини застерігає: купівля авто онлайн – небезпечна авантюра

25.11.2022 14:38

Житомирські новини - Житель Житомирщини, сподіваючись вигідно придбати транспортний засіб, віддав шахраям майже 200 тисяч гривень. Поліція встановлює причетних та вкотре закликає громадян до обачності у фінансових питаннях.

24 листопада до відділу поліції №1 (м. Овруч) Коростенського РУП звернувся 48-річний містянин із заявою про шахрайство. Чоловік розповів, що близько тижня тому знайшов на одному з Інтернет-сайтів оголошення про продаж автомобіля «Mitsubishi» за вигідною ціною. Він зателефонував за вказаним номером та домовився про купівлю транспортного засобу за кордоном. Умовою такої угоди був попередній переказ коштів для придбання транспортного засобу. Тож покупець спочатку переказав понад 50 тисяч гривень. Потім його вмовили зробити ще один переказ, мовляв, є складності рухом коштів на рахунку. Зрештою чоловік зробив ще один платіж для нібито розмитнення авто. Загальна сума переказів склала 196 тисяч гривень. А згодом «продавець» перестав виходити на зв’язок.

Нині поліцейські встановлюють всі обставини події та водночас закликають жителів області бути більш розсудливими й не переказувати кошти на чужі рахунки без вагомих підстав. Намагайтеся дотримуватися наступних правил безпеки:

- укладайте письмові угоди у разі посередницьких послуг з купівлі та доставлення вартісних товарів. Також офіційно оформлюйте факт купівлі-продажу такого майна;

- надавайте перевагу особистому спілкуванню з продавцем чи посередником на противагу віртуальному. Перевіряйте, з ким саме ви маєте справу, для цього просіть для ознайомлення необхідні документи. За потреби, радьтеся з фахівцями з фінансових питань, заручіться підтримкою рідних чи знайомих;

- намагайтеся не сплачувати наперед за товар, придбаний за допомогою мережі Інтернет. Скористайтеся послугами післяплати, або так званої «захищеної оплати», які пропонують транспортні компанії, торгівельні інтернет-майданчики та фінансові установи;

- здійснюючи грошовий переказ, переконайтеся, що знаходитесь на захищеному сайті саме тієї фінансової установи, яка надає послуги. Не переходьте за невідомими посиланнями, наданими вам незнайомцями, для проведення оплати.

Будьте уважними, не дайте себе ошукати і не дозволяйте пройдисвітам збагатитися вашим коштом.

Житомирські новини
Теги: