RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:29
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Представниці Житомирської ОВА відвідали Центр життєстійкості у Ружині

05.07.2024 11:30

Житомирські новини - 04 липня перша заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко разом з радницею начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Іриною Гладкою та директоркою Житомирського обласного центру соціальних служб Анною Антіповою відвідали з робочим візитом Ружинський Центр життєстійкості.

 

Під час візиту вони ознайомилися з можливостями Центру та роботою фахівців.

«Я рада, що сьогодні ми маємо такий гарний результат і що ви прислухалися до наших порад щодо організації роботи Центру. Звісно, ще є над чим працювати, але найважчі кроки уже зроблено. Бачу, що ви розпочали роботу над створенням безбар’єрного середовища, що є надзвичайно важливо у цей непростий час», – зазначила Наталія Остапченко.

Фахівці Центру запропонували для усіх присутніх спробувати одну із технік, пластилінографію, що допомагає заспокоїтися та знижує тривожність.

 

За півтора місяця діяльності фахівці закладу проводили Ц не лише групові заняття, а й надали майже 200 індивідуальних психологічних консультацій.

«У нашому Центрі життєстійкості мешканці Ружинської громади, які звертаються по підтримку, знаходять опору, відновлюються, покращують ментальне здоров’я та разом з іншими вчаться бути стійкими», – зазначила Голова Ружинської селищної ради Людмила Біляк.

Індивідуальні та групові психологічні та психосоціальні послуги можуть отримати всі мешканці громади безкоштовно за адресою: с-ще Ружин, вул. Соборна, буд. 44, Бердичівського району, Житомирської області.

 

Графік роботи Центру: понеділок – п’ятниця з 8:30 до 16:30. Центр обладнаний пандусом та кнопкою виклику для осіб з інвалідністю.

Житомирські новини