RSS
Четвер, 18 червня 2026, 11:03
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Участь у нараді взяли представники оперативного командування «Північ», керівники правоохоронних органів області, районних військових адміністрацій та відповідальних структур. Під час засідання детально обговорили комплекс заходів, спрямованих на посилення обороноздатності регіону, підтримку підрозділів Сил оборони України та забезпечення ефективної взаємодії всіх органів влади.
12 червня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко вручив державні нагороди ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – людям, які у 1986 році, ризикуючи власним життям і здоров’ям, стали на захист України та всього світу від масштабної ядерної катастрофи.
Війна – вона руйнує міста й домівки. Вона безжально нищить дитячі мрії, обриває долі та забирає найдорожче — життя. За кожною цифрою статистики стоїть маленьке серце, яке перестало битися, нездійснені плани, недоспівані колискові та невимовний біль батьків. Пам’ять про цих дітей назавжди залишиться в серцях українців як нагадування про страшну ціну, яку платить наша країна за право бути вільною.
На Житомирщині продовжується реалізація масштабних інфраструктурних проєктів, спрямованих на покращення транспортного сполучення та забезпечення надійної логістики. Хід виконання робіт перевірили віцепрем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба, голова Державного агенства відновлення України Сергій Сухомлин та начальник Житомирська обласна військова адміністрація Віталій Бунечко.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

Проблему Коростишівського ринку вирішено?

18.02.2016 17:23

Коростишів, новини - Депутати Коростишівської міської ради зробили крок до найшвидшого вирішення проблеми місцевого ринку. Це сталося 18 лютого на другому пленарному засіданні VI сесії міської ради. Депутати кількістю 22 чоловіки позитивно проголосували за надання дозволу на виготовлення Коростишівській міській раді необхідних документів на земельну ділянку, розміром приблизно 1, 2 га. Саме таку територію займає ринок по вулиці Шевченка, 40. Після оформелення належним чином, землю буде надано в аренду КП «Коростишівський Комунальник» без права викупу.

 На зібранні присутніми були 30 депутатів із 34 обраних. В роботі сесії також взяли участь: голова районної ради Сергій Бондарчук, заступник голови райдержадміністрації  Ігор Джаман, депутат обласної ради Микола Марчинський та депутати районної ради.

Почалася сесія на досить позитивеій ноті: шести юним коростишівцям, котрим нещодавно випонилося 16 років, в урочистій атмосфері було вручено паспорти нового зразка у формі пластикової картки. Після цього депутати перейшли до вирішення найбільш наболілого та проблемного питання останніх років.

Слово для виступу взяв міський голова Іван Кохан. Перед президією він зачитав заяву-протест, підписаний 20-ма депутатами. У своєму офіційному зверненні обранці народу скаржилися меру на нелажне проведення минулого пленарного засідання сесії від 5 лютого 2016 року та порушення регламенту. Тоді в сесійній залі були присутні особи, що належним чином не зареєструвалися. Ці люди погрожували обранцям народу, здійснювали моральний тиск, а також привселюдно поширили про одного з депутатів недостовірну інформацію.  

Вирішення питання ринку знову проходило бурхливо та на емоціях. У своїй роботі депутати взяли 2 перерви для кулуарних обговорень, але все ж таки спільно сформували проект рішення, який в подальшому став рішенням ради.

Александрович Наталія

Житомирські новини