RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:11
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Протягом першого півріччя 2024 року до Житомирської ОВА надійшло 171 запит на інформацію

09.07.2024 10:29

Житомирські новини - Житомирська обласна військова адміністрація продовжує активно співпрацювати з громадянами та іншими зацікавленими сторонами, забезпечуючи доступ до публічної інформації. Протягом першого півріччя 2024 року до Житомирської ОВА надійшло 171 запит на інформацію, в яких порушено 213 питань. Це на 36 запитів більше, ніж у відповідному періоді 2023 року, коли було зареєстровано 135 запитів.

 

Запити надходили від різних категорій громадян:

Від фізичних осіб – 57 запитів
Від юридичних осіб – 29 запитів
Від представників ЗМІ – 29 запитів
Від об’єднань громадян без статусу юридичної особи – 57 запитів

Більшість запитів, а саме 155 (90,6%), були надіслані електронною поштою. Поштою надійшло 12 запитів (7%), особисто подано – 3 запити (1,8%), і 1 запит було зроблено на вимогу запитувача (0,6%).

 

З усіх надісланих запитів:

Задоволено – 141 запит
Надіслано належним розпорядникам інформації відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» – 12 запитів
Відмовлено у розгляді відповідно до пункту 1 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» – 17 запитів
Перебуває на розгляді – 1 запит

Серед найпоширеніших тем, які цікавили запитувачів:

Соціологічна інформація – 72 запити
Довідниково-енциклопедична інформація – 36 запитів
Інформація про стан довкілля – 14 запитів
Статистична інформація – 9 запитів
Інші види інформації – 40 запитів

Найчастіше громадяни цікавились: використанням коштів державного бюджету – 17 запитів; станом екології та захистом навколишнього середовища – 14 запитів; діяльністю закладів освіти – 12 запитів; наданням копій документів – 11 запитів; реалізацією заходів для цивільного населення – 10 запитів.

 

Усі запити на отримання інформації були розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства. Порушень терміну розгляду не встановлено.

 

Відправити звернення в електронній формі можна у такий спосіб:

 

1) надіслати звернення на електронну пошту: zvern@apoda.zht.gov.ua

2) заповнити Електронну форму для відправлення звернення, скориставшись інструментом “Надіслати звернення” (розміщений на головній сторінці вебсайту облдержадміністрації зверху над назвою державного органу влади).

 

Для більш оперативного вирішення проблемних питань громадяни також можуть звернутися на «гарячу лінію» голови облдержадміністрації за номером телефону (0412) 42-02-02.

 

Лінія працює у будні дні: понеділок-четвер з 08:00 до 17:15; п’ятниця з 08:00 до 16:00; обідня перерва з 13.00 до 14.00.

Житомирські новини