RSS
Вівторок, 28 квітня 2026, 17:12
Суспільно-інформаційний ресурс громади
23 квітня у стінах Житомирського обласного краєзнавчого музею відбувся благодійний мистецьких захід «Віра об’єднує серця». Участь у ньому взяв Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній разом з начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком та його заступницею Наталією Арендарчук.
На Житомирщині відбулися пам’ятні заходи до 40-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС — події, яка назавжди змінила хід історії та стала символом мужності й самопожертви. У ці дні громада області об’єдналася, щоб вшанувати тих, хто першим став на захист світу від невидимої небезпеки.
Житомирську область із робочим візитом відвідав Предстоятель Православної Церкви України — Епіфаній. У межах поїздки Блаженнійший Митрополит провів богослужіння та здійснив низку важливих зустрічей.
Нагадуємо, що 03 квітня ворог цинічно завдав удару по житловому району в Коростені. Відразу після атаки розпочалася ліквідація наслідків надзвичайної ситуації. Обласна військова адміністрація спільно з міською владою скоординували зусилля комунальних служб, рятувальників, підприємств, волонтерів і благодійних організацій з усієї області.
іменинники

Політичний лідер, громадський діяч, науковець

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

Публічні закупівлі на Житомирщині. Важливі проєкти для розвитку регіону

02.10.2024 16:58

У Житомирській області продовжують активно реалізовуватися інфраструктурні проєкти, зокрема в галузі освіти та охорони здоров’я, через публічні закупівлі. Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації оголосив декілька публічних закупівель , що спрямовані на модернізацію шкіл та медичних закладів.

Ружинська гімназія

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА оголосив закупівлю щодо капітального ремонту та енергоефективної термосанації Ружинської гімназії на вулиці Київська, 43. Очікувана вартість проєкту становить понад 61 млн грн. Планується завершити роботи до кінця 2025 року. Однак тендер, оголошений у квітні 2024 року, був скасований через відсутність поданих пропозицій.

Високівський дошкільний заклад

Вартість будівництва комплексу для дошкільної освіти у селі Високе була оцінена у 47 млн грн. Після розгляду пропозицій було визначено переможцем ТОВ «АртХаус», яке запропонувало виконати роботи за 46,6 млн грн. Договір підписали у вересні, і роботи планують завершити до кінця 2025 року.

Реконструкція лікарні в селі Станишівка

Закупівля на реконструкцію частини лікувального корпусу багатопрофільної опорної лікарні у Станишівці передбачає витрати на суму 12,6 млн грн. Пропозицію ТОВ «ТЕТЕРІВ-БУДПРОЕКТ» за тією ж ціною нині перевіряють на відповідність тендерним умовам.

Ці проєкти демонструють важливість прозорості та дотримання законодавства у процесі публічних закупівель. Відкритість процесу дозволяє суспільству контролювати використання бюджетних коштів, забезпечуючи підзвітність та якість виконання робіт.

Житомирські новини