RSS
Четвер, 17 січня 2019, 22:56
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Заступник міського голови закликала представників засобів масової інформації спільно з батьківською громадськістю, представниками влади запровадити дієвий контроль щодо якісного, безпечного і повноцінного харчування дітей.
Про діяльність КП «Житомирводоканал» у 2018 році і плани з модернізації підприємства на наступний рік розповів міський голова під час свого звіту 12 грудня.
Під час засідання Ради регіонального розвитку результати 4 років децентралізації на прикладі конкретних громад.
«Нова українська школа – це та реформа, яка спрямована на майбутнє, це реформа, викликана сьогоденням. І наше завдання ,як влади, - зробити все можливе для її успішної реалізації». – зазначив Володимир Ширма під час вручення техніки.
Микола Череднік
Бюджет участі без участі

Бюджет участі, або партисипативний бюджет, прийшов до нас із ЄС. Років п’ять тому про подібну ...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Розпочала роботу 19-а сесія обласної ради сьомого скликання

25.10.2018 10:26

Житомирські новини - Традиційно Гімном України 25 жовтня розпочалась чергова сесії обласної ради сьомого скликання. На сесію обласної ради зареєструвалось і працюють 57 народних обранців.

На початку сесії голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич вручили нагороди та відзнаки жителям області.

Зокрема, присвоєно почесні звання:

- «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» - тренерові Малинської дитячо-юнацької спортивної школи Анатолію Задорожному та тренерові-викладачу Олевської дитячо-юнацької спортивної школи боротьби Володимиру Попкову;

- «Заслужений працівник освіти України» - професорові кафедри Житомирського державного університету ім. І. Франка Андрію Герасимчуку та завідувачеві лабораторії Малинського лісотехнічного коледжу Юрію Яценку;

Подяку Прем’єр-міністра України оголошено директору товариства з обмеженою відповідальністю «БТК – Центр-Комплект» Юрію Опанасюку.

Також керівники області вручили відзнаку Житомирської обласної ради «Честь і слава Житомирщини» заступниці головного лікаря Житомирського обласного перинатального центру Людмилі Асташкіній.

Наразі депутатський корпус працює над порядком денним. На розгляд депутатів вноситься 63 проекти рішень. На засіданні сесії присутній народний депутат України Юрій Павленко.

Житомирські новини