RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 05:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Розшукану 16-річну юначку житомирські поліцейські передали під опіку матері

13.10.2018 10:56

Житомирські новини - Юну Віолету Тетеріну, жительку Пулинського району, яку розшукували рідні, поліцейські знайшли у Житомирі пізно увечері 10 жовтня. За словами дівчини, майже тиждень вона провела з друзями в обласному центрі. Зранку 11 жовтня дівчину передали матері, яку теж зобов’язали сумлінніше ставитись до своїх батьківських обов’язків з виховання дітей.

9 жовтня увечері до Житомирського відділу поліції звернулась жителька Пулинського району із заявою про зникнення її 16-річної доньки. Як розповіла жінка, дівчина ще 5 жовтня поїхала у Житомир до старшої сестри, яка навчається в обласному центрі. Уже 7 жовтня старша донька повідомила матір, що Віолета мала наміри їхати додому. Однак рідні її так і не діждалися. Самостійні пошуки результатів не дали: у зниклої мобільного телефону немає.

– До пошуків 11-класниці були залучені працівники ювенальної превенції та підрозділу кримінальної поліції. Вони поспілкувалися з членами родини зниклої і з’ясували коло її спілкування, у тому числі й безпосередньо в обласному центрі. За інформацією, яка була зібрана упродовж перших кількох годин пошуку, було встановлено, що дівчина самостійно нікуди з обласного центру не виїжджала. Відтак, тримаючи постійний зв'язок з її сестрою, ми відпрацьовували усі можливі місця, де могла перебувати розшукувана, - розповів начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока.

Після 22-ї години 10 жовтня Віолета об’явилась. Вона зателефонувала старшій сестрі з чужого номера і плутано пояснила, на якій вулиці знаходиться і куди прямує. Зустрічали знайду працівники ювенальної превенції, які одразу повідомили новину матері і запросили її до Житомира забрати доньку.

За словами Віолети, вона витратила усі наявні гроші і не встигла на автобус. Відтак гуляла по місту, аж поки не зустріла знайомих, в яких і перебувала увесь цей час.

Уранці наступного дня поліцейські Житомирського відділу поліції вели бесіду і з ненькою, і з обома її доньками. Юначкам роз’яснили наслідки подібних вчинків і зобов’язали матір сумлінніше ставитись до своїх батьківських обов’язків з виховання дітей. Окрім того, відносно жінки були складені адміністративні матеріали за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці дякують усім небайдужим громадянам, які долучились до пошуків дівчини і вкотре закликають усіх батьків відповідально ставитись до обов’язків щодо виховання своїх дітей. Будьте уважними до дитячих і підліткових проблем, не пропустіть тривожних змін у їх поведінці. Можливо, вчасне батьківське втручання у ситуацію допоможе уникнути багатьох непорозумінь і неприємностей.

Житомирські новини