RSS
Субота, 20 квітня 2024, 07:25
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Рятувальники навчають правилам пожежної безпеки працівників закладів культури

17.08.2016 23:20

Житомирські новини - 17 серпня в приміщенні Коростенського районного будинку культури місцеві фахівці ДСНС провели виробничу нараду з працівниками закладів культури. Близько 100 співробітників цієї галузі навчались правилам пожежної безпеки.

На початку зібрання слухачам пояснили, як потрібно діяти у разі виникнення надзвичайних подій чи ситуацій. Окремо вогнеборці наголосили, що відповідальні посадові особи та обслуговуючий персонал об’єкту повинні проходити інструктажі з питань дотримання заходів безпеки та порядку дій на випадок загрози або виникнення надзвичайної події чи ситуації.

Рятувальники нагадали слухачам, що у разі виникнення пожежі потрібно негайно повідомити про це за телефоном «101» оперативно-рятувальну службу. При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі та наявність людей. Якщо існує загроза життю людей, то варто оперативно організувати їх рятування або евакуацію, вжити заходів для гасіння та локалізації пожежі первинними засобами пожежогасіння, а також евакуації і збереження матеріальних цінностей. По можливості треба вивести за межі небезпечної зони всіх людей, не пов’язаних з ліквідацією пожежі. У разі необхідності відключається електроенергія. Особливо важливо якісно організувати зустріч підрозділів оперативно-рятувальної служби, надати їм допомогу у виборі найкоротшого шляху для під’їзду до осередку пожежі та в установці на джерела водопостачання.

Не обійшлася зустріч і без практичного застосування набутих знань. Вогнеборці відпрацьовували разом з бажаючими слухачами як правильно користуватися вогнегасником. На завершення заходу населенню вручались тематичні пам’ятки та листівки, що містять усі необхідні правила та рекомендації, дотримання яких дозволить уникнути біди.

Житомирські новини