RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 04:59
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В одній зі шкіл Житомира: «УРА! Канікули!» - кричали вчителя. І, підкидуючи у повітря порфтелі та збиваючи на своєму...

Рятувальники області відвідали приватний житловий сектор, аби нагадати його мешканцям правила пожежної безпеки

02.12.2018 09:01

Житомирські новини - 30 листопада в рамках довготривалої акції «Увага опалювальний період!» рятувальники, заручившись підтримкою працівників соціальних служб, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців населених пунктів Малинської сільської ради Малинського району та смт Народичі. Аби про захід і правила пожежної безпеки, що роз’яснювали фахівці ДСНС дізналися і ті жителі Житомирщини, до яких не вдалося завітати, до відпрацювань були залучені й представники районних засобів масової інформації.

Працівники ДСНС завітали до сімей, де виховуються неповнолітні діти, до одиноких людей похилого віку, а також до родин, які опалюють власні оселі за допомогою печей. Під час візиту до помешкань рятувальники вказували селянам на наявність тріщин у грубах, засміченість димарів, небезпеку сушіння речей над печами, а в деяких оселях і на відсутність металевого листа біля топкового отвору.

Загалом упродовж даних рейдів було охоплено понад 300 громадян, яким рятувальники залишили інформаційно-просвітницькі листівки, в яких детально роз’яснені основні правила пожежної безпеки та зазначені причини, що призводять до виникнення пожеж.

У побуті необхідно бути пильними, адже елементарна недбалість може призвести до біди. З практики вогнеборців відомо, що дитячі пустощі з вогнем, непогашена цигарка, сушіння речей над газовою плитою, стара електропроводка, саморобні обігрівачі можуть стати причиною пожежі. Рятувальники намагаються донести всі ці правила до свідомості громадян, попередити батьків про небезпеку залишати без нагляду малолітніх дітей та бути прикладом у вихованні культури безпеки.

Житомирські новини