RSS
Середа, 22 березня 2023, 08:47
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом.
В Україні триває набір до Гвардії наступу, яка у складі Сил оборони звільнятиме окуповані території країни.
У газорозподільні компанії АТ «Житомиргаз» нагадують - сплачувати послугу розподілу газу потрібно до 20 числа місяця, в якому її отримуєте, тобто за березень до 20 березня.
«Був на нараді з начальником ОВА Віталій Бунечко та головою НЕК «Укренерго» - NPC Ukrenergo Володимиром Кудрицьким.
іменинники

Богомолец Ольга Вадимовна - Україна, Житомирська область. Громадський діяч, лікар, політик

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі  замайорить  дата, яка у свідомості  багатьох...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Відсьогодні добровольці можуть звертатися в Центр адмінпослуг в Баранівській громаді щоб записатися до лав “Гвардії наступу”. Ще одна точка збору добровольців дозволить створити максимально сприятливі умови для того, аби охочі могли потрапити до лав «Гвардії наступу», отримати максимальну інформаційну підтримку та записатися до бригад, які їх зацікавили. У холі облаштовані місця, де кожен доброволець може дізнатися потрібну інформацію відповідно до своїх уподобань. Фахівці ЦНАПу також допомагають у консультаціях та скеровують відвідувачів, котрі цікавляться службою в «Гвардії наступу».
В АТ «Житомиргаз» роз’яснили, чому мешканцям Житомирщини оплачувати доставку газу зручніше дистанційно, аніж очікувати в чергах у поштових відділеннях та установах банків. Кому сплачувати за доставку газу? Як і раніше, за доставку (розподіл) газу, необхідно розраховуватися  до 20 числа місяця за діючими реквізитами  АТ «Житомиргаз» та на особовий рахунок, який у всіх споживачів області починається на 0400XXXXXX та складається з 10 цифр. Адже АТ «Житомиргаз» – ваша газорозподільна компанія, яка  здійснює розподіл (доставку) газу.
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

СБУ повідомила про підозру трьом рашистським прибічникам з Житомирщини

14.03.2023 17:38
Житомирські новини - Співробітники Служби безпеки продовжують системну роботу з викриття колаборантів на підтримці окупації ворогом українських територій.
 
Цього разу публічними прихильниками рішень та дій держави-агресора в Україні виявилися двоє мешканців із Коростенського і Житомирського районів та житомирянин.
 
Зокрема, на загал славив російську федерацію та підтримував її керівництво у повномасштабному збройному нападі на нашу державу мешканець Гладковичів (Коростенщина). Перебуваючи у хлібному магазині у центрі села, обвинувачений закликав місцевих жителів та інших покупців підтримувати окупантів і запевнив, що «тільки росія наведе порядок та встановить мир в Україні».
Коли ж переконати присутніх не вдалося, агітатор навів свій останній «аргумент», що там, де рашисти «бомбили українців, - мало бомбили, потрібно більше».
 
Аналогічні наративи на кшталт «росія правильно зробила, що напала на Україну,» поширював ще один фігурант кримінального провадження – уродженець Донецька, який нині проживає у Житомирі. Перебуваючи у багатолюдному сквері обласного центру, різноробочий голосно заявляв усім присутнім, що це нібито «українська влада та Збройні Сили України прийшли у російське місто Донецьк у 2014 та розв’язали війну».
Він на загал стверджував, що «української нації не існує – є хохли, а їх потрібно душити, вбивати та знищувати».
Під час суперечки із оточуючими молодик запевняв, що Житомир – це теж частина російської імперії, а потім закликав діючого президента росії «путіна прийти на територію України та знищити її».
 
У межах розпочатих кримінальних проваджень слідчі СБУ повідомили фігурантам про підозру у колабораційній діяльності, тобто за ч.1 ст.111-1 Кримінального кодексу України.
 
Проросійською публічною пропагандою займався і уродженець архангельської області (рф), який із кінця 90-их переїхав до одного з сіл Житомирського району. Незважаючи на декілька десятиліть проживання у нашій державі, росіянин не змінив ні свого громадянства, ні, як з’ясувалося після повномасштабного вторгнення рф в Україну, своєї «російськоімперської» ідеології.
Як встановлено досудовим розслідуванням, у розмовах зі своїми односельчанами чоловік стверджував, що «скоро російські війська виженуть усю нацистську владу, яка управляє Україною». Також він захоплюювався політичною верхівкою держави-агресора та закликав убивати самих українців, бо «усі вони – бандерівці».
На підставі зібраних доказів та свідчень слідчі СБУ кваліфікували дії підозрюваного за ч.1 ст.436-2 (виправдовування, визнання правомірною збройної агресії російської федерації проти України) Кримінального кодексу України. До речі, це вже буде його третя судимість в Україні – раніше він вже притягувався до кримінальної відповідальності за майновий злочин та нанесення легких тілесних ушкоджень.
 
Наразі досудові розслідування завершено, обвинувальні акти скеровано до суду.
Викриття протиправної діяльності здійснювали співробітники та слідчі Управління СБ України в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.
Житомирські новини