RSS
П'ятниця, 18 квітня 2025, 12:19
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

«Сімейний бізнес» на психотропах: у Житомирі поліцейські затримали підозрюваних у наркозлочинах

14.04.2025 14:24

Правоохоронці зібрали докази причетності двох містян до розповсюдження заборонених речовин на території України. За вчинене підозрюваним загрожує тривале ув’язнення. 


У ході досудового розслідування було встановлено, що наприкінці 2024 року 19-річна житомирянка розпочала протиправний бізнес, який полягав у збуті наркотичних речовин. До цієї справи вона залучила свого 25-річного співмешканця. Правоохоронці Житомирського районного управління поліції №1 з’ясували, що упродовж кількох місяців поплічники продавали особливо небезпечні психотропні речовини, обіг яких заборонено (амфетамін та PVP). Замовлення приймали у закритій спільноті в соціальній мережі, а відправлення здійснювали через логістичні компанії, маскуючи товар у побутових речах.


Лише з початку року поліцейські зафіксували понад півтора десятки випадків продажу психотропів співмешканцями. За свої послуги вони отримали від покупців понад 180 тисяч гривень. Плата за «товар» надходила на криптогаманець дівчини, пізніше ці кошти вона витрачала на обладнання для організації власного, вже легального, бізнесу.


8 квітня поліцейські Житомирського районного управління №1 спільно з оперативниками Управління боротьби з наркозлочинністю та за силової підтримки спецпризначенців РПОП ГУНП області провели санкціоновані обшуки за місцями реєстрації та проживання фігурантів. У результаті правоохоронці виявили пакунки з порошкоподібною масою, поліетиленові пакетики для фасування та ваги. Все виявлене було направлене для проведення відповідних експертиз.


Попередньо встановлено, що співмешканці планували реалізувати психотропи за звичним сценарієм.


Слідчі затримали фігурантів у процесуальному порядку. Нині їм інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України. Дівчина буде також відповідати за легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 1 ст. 209 КК України). Суд обрав обом підозрюваним запобіжні заходи: чоловіку – цілодобовий домашній арешт, а його співмешканці – тримання під вартою з альтернативою застави в розмірі 166 540 гривень.


Згідно з чинним законодавством підозрюваним загрожує від 6 до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Житомирські новини