RSS
Середа, 6 травня 2026, 12:52
Суспільно-інформаційний ресурс громади
23 квітня у стінах Житомирського обласного краєзнавчого музею відбувся благодійний мистецьких захід «Віра об’єднує серця». Участь у ньому взяв Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній разом з начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком та його заступницею Наталією Арендарчук.
На Житомирщині відбулися пам’ятні заходи до 40-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС — події, яка назавжди змінила хід історії та стала символом мужності й самопожертви. У ці дні громада області об’єдналася, щоб вшанувати тих, хто першим став на захист світу від невидимої небезпеки.
Житомирську область із робочим візитом відвідав Предстоятель Православної Церкви України — Епіфаній. У межах поїздки Блаженнійший Митрополит провів богослужіння та здійснив низку важливих зустрічей.
Нагадуємо, що 03 квітня ворог цинічно завдав удару по житловому району в Коростені. Відразу після атаки розпочалася ліквідація наслідків надзвичайної ситуації. Обласна військова адміністрація спільно з міською владою скоординували зусилля комунальних служб, рятувальників, підприємств, волонтерів і благодійних організацій з усієї області.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Суперечка друзів закінчилася лікарняним ліжком: житомирські поліцейські затримали підозрюваного в травмуванні містянина

21.10.2024 15:00
 

Повідомлення про госпіталізацію 21–річного житомирянина з проникаючим пораненням грудної клітини надійшло до поліції вночі 19 жовтня.

 

На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції. Правоохоронці у ході першочергових слідчих дій встановили, що до травмування потерпілого причетний його 21–річний товариш.

 

З’ясовано, що того вечора молодик гостював в оселі свого друга. Під час чаркування між ними виникла раптова суперечка. У ході конфлікту господар поранив ножем гостя. Травмований прийшов додому, де родичі йому викликали «швидку».

 

Спричинені потерпілому тілесні ушкодження експерти кваліфікували як тяжкі та ті, що несуть небезпеку для життя.

 

Намагаючись приховати вчинок товариша, потерпілий розповів правоохоронцям неправдиву версію події. Однак поліцейські встановили реальні обставини.

 

Слідчі затримали причетного у процесуальному порядку та 20 жовтня повідомили йому про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України.

 

Згідно з чинним законодавством таке діяння тягне за собою покарання від 5 до 8 років позбавлення волі.

Житомирські новини