RSS
Субота, 4 липня 2026, 09:15
Суспільно-інформаційний ресурс громади
03 липня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбувся «Форум стійкості регіонів. Житомирщина», присвячений питанням розвитку розподіленої генерації, енергетичної незалежності громад та фінансуванню проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Доступ дітей до якісного та безпечного навчання залишається одним із головних пріоритетів для Житомирської області. Попри безпекові виклики та постійні повітряні тривоги, в регіоні продовжують відновлювати шкільний автопарк та підтримувати педагогів.
Житомирську область із робочою поїздкою відвідала Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Разом із заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським вона ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури, доступністю послуг та поспілкувалася безпосередньо із захисниками, захисницями та їхніми родинами.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

Травмував чоловіка в ДТП та втік: звягельські поліцейські розшукали водія

28.07.2025 18:02

Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася в селищі Городниці, надійшло до поліції 26 липня близько 22:30. На місці події працювали поліцейські Звягельського райвідділу.

Попередньо, водій мотоцикла, рухаючись вулицею, здійснив наїзд на 65-річного велосипедиста, місцевого жителя. У результаті чоловік отримав травми. Мотоцикліст поїхав з місця події.

Травмованого було госпіталізовано до травматологічного відділення лікарні.

Правоохоронці провели необхідні розшукові заходи та вже за кілька годин встановили транспортний засіб «Мінськ» та водія-учасника ДТП – 17-річного місцевого жителя. Хлопця розшукали в селищі.

Нині триває встановлення обставин події. Попередня кваліфікація - ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.

Шановні велосипедисти, дбайте про особисту безпеку! Обов’язково використовуйте захисні шоломи, виділяйте себе на дорозі за допомогою спеціальних світлоповертаючих елементів або хоча б світлого одягу. Пам’ятайте, що велосипед повинен бути обладнаний звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду – білого кольору, по боках – помаранчевого, позаду – червоного. Для руху в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості на велосипеді має бути встановлений та увімкнений ліхтар (фара).

Шановні мотоциклісти, завжди дбайте про справність транспортного засобу та не виконуйте ризиковані маневри на дорозі. Дотримуйтеся безпечної швидкості та дистанції, враховуйте стан дорожнього покриття, освітленість та інші фактори, що можуть впливати на безпеку руху.

Водночас поліцейські нагадують: якщо ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої постраждала людина, в жодному разі не залишайте місце її вчинення. Подбайте про надання травмованому необхідної медичної допомоги.

Житомирські новини