RSS
Вівторок, 18 серпня 2026, 10:10
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У селі Хотинівка Коростенської громади продовжуються активні відновлювальні роботи після атаки російських безпілотників, яка сталася 30 липня. Унаслідок вибухової хвилі та падіння уламків шкоди зазнали житлові будинки, виробничі приміщення та цивільна інфраструктура. Про хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.  
Сьогодні начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко зустрівся з активною молоддю Житомирщини, аби привітати їх із досягненнями, подякувати за вагомий внесок у розбудову області та обговорити подальші спільні ініціативи.
Ворог завдав масованого удару по області. Внаслідок атаки пошкоджено одне з бюджетоутворюючих підприємств регіону. Про це повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
Житомирщина стала першим регіоном, який із робочим візитом відвідав новопризначений Міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб України Віталій Безгін. До візиту Міністра долучився начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.  
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

У 55 школах Житомирської області вже працюють офіцери служби освітньої безпеки

27.09.2024 16:27

 

Офіцер служби освітньої безпеки — це фаховий посадовець, який разом з адміністрацією навчального закладу відповідатиме за весь комплекс безпекових заходів, починаючи з допуску дітей до приміщення школи.

Окрім того поліцейський стежить за безпековою ситуацією в навчальному закладі за допомогою камер відеоспостереження. Вони розташовані на вході, у коридорах та їдальні. В класних кімнатах — відеоспостереження відсутнє.

У разі небезпеки чи виявлення поліцейським підозрілої особи, він лише натиском на тривожну кнопку може викликати підмогу. На виклик негайно прибуває поліцейський екіпаж. Їхнє завдання – оглянути територію, виявити порушника та провести із ним бесіду.
Офіцерів служби освітньої безпеки готували спеціально в рамках пілотного проєкту Міністерства внутрішніх справ України. 480 осіб зі всієї країни пройшли ретельний відбір та спецкурси для роботи в навчальних закладах.

У навчальних закладах Житомирщини таких офіцерів працює вже 55.

Серед найголовніших навичок офіцеру безпеки є спілкування з дітьми у навчальному закладі, зокрема про загрозу вибухонебезпечних та будь-яких невідомих предметів. Загалом, в обовʼязки входить наступне:

розʼяснювальна робота про знаходження на території закладу невідомих пристроїв та предметів, техніка безпеки у цьому випадку.
робота з дітьми у випадку знаходження на території сторонніх осіб та правил поведінки.
ґрунтовна робота з основ техніки безпеки та правил походження під час небезпечних випадків.

Крім поліцейських навичок та виконання протоколу безпеки, він матиме знання з психології дитини, аби розуміти її та за потреби вчасно допомогти та вжити необхідних заходів.

Житомирські новини