RSS
П'ятниця, 7 серпня 2026, 19:28
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина стала першим регіоном, який із робочим візитом відвідав новопризначений Міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб України Віталій Безгін. До візиту Міністра долучився начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.  
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та заступник начальника ОВА Олександр Федько працювали в Коростенському районі, де триває ліквідація наслідків ворожого ракетно-дронового удару.
Сьогодні одне із сіл Коростенського району зазнало атаки двох реактивних безпілотників типу «Shahed» та балістичної ракети.
Сьогодні, 28 липня, у Житомирі відбулися заходи до Дня вшанування пам’яті Захисників і Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

У Бердичеві Інспекцією зафіксовано факт забруднення річки Гнилоп’ять

07.05.2024 19:23

Житомирські новини - У ході здійснення рейдових заходів, спрямованих на виявлення несанкціонованих скидів стічних (зворотних) вод у поверхневі водні об’єкти на території м.Бердичів державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу 26 квітня 2024 року було виявлено, що по вул. Шкіряників проходить каналізаційний колектор, з оглядових колодязів якого відбувається витік рідини сірого кольору зі специфічним запахом, яка згодом потрапляє у струмок Грабарка (притока р. Гнилоп’ять).


На час проведення вказаного заходу встановити власника чи балансоутримувача зазначеного колектора не представилось можливим.


З метою встановлення ймовірного факту забруднення водного об’єкта спеціалістом відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції було відібрано проби води у місці потрапляння стічних вод до струмка, у струмку нижче і вище місця потрапляння.


За результатами проведених Інспекцією досліджень відбірних зразків проб вод зафіксовано перевищення встановлених гранично допустимих концентрацій аміаку – у 21,5 рази, заліза – у 9,2 рази, фосфати – 2,8 рази, ХСК – у 26,8 рази, БСК-5 – у 83,5 рази.


Таким чином відбувається забруднення води у струмку, що приводить до погіршення якості води у річці.
З огляду на вище зазначене, керуючись ст. 20-2 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Інспекція скерувала на адресу Бердичівської міської ради лист про надання інформації щодо власника чи балансоутримувача вищезазначеного каналізаційного колектора (мережі) по вул. Шкіряників у Бердичеві.

Житомирські новини