RSS
Вівторок, 20 січня 2026, 15:19
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 20 січня, в Україні вшановують пам’ять українських героїв – захисників Донецького аеропорту. Меморіальні заходи відбулися і у Житомирі, до яких долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники ДШВ ЗС України, Житомирської обласної ради та міської влади, структурних підрозділів Житомирської ОВА, громадськість та медіа.
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко долучився до розширеного засідання Уряду, де разом з очільницею Кабінету Міністрів України Юлією Свириденко, керівниками міністерств та колегами з усіх областей проаналізували результати роботи за підсумками 2025 року.
іменинники

Рижук Сергій Миколайович - Україна, Житомирська область

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

У Бердичеві поліцейські виявили зухвалого водія-порушника

21.01.2021 10:09

Житомирські новини - Днями поліцейські Бердичівського районного відділу поліції під час патрулювання міста помітили автомобіль Opel Vivaro, що рухався з порушенням Правил дорожнього руху. Під час спілкування з його водієм з’ясувалось, що чоловік має ознаки алкогольного сп’яніння та відмовляється надати інспекторам документи на право керування транспортним засобом.

Автомобіль рухався вулицею Соборною м. Бердичева без освітлення державного номерного знаку. Поліцейські зупинили авто, щоб з’ясувати причину вказаного порушення. Уже через декілька хвилин спілкування з керманичем поліцейські помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння.

Однак 37-річний чоловік відмовився від освідування на вживання спиртного. Окрім того, водій не надав патрульним і документи на право керування транспортним засобом, натомість закрив авто та намагався переконати, що взагалі не їхав на ньому. У спілкуванні чоловік поводився агресивно та брутально лаявся.

За таких обставин поліцейські в присутності свідків склали відносно керманича адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння), за ст. 126 (Керування транспортним засобом особою без відповідних документів) та ст. 121-6 (Керування водієм транспортним засобом з неосвітленим номерним знаком) КУпАП

Усі протоколи передані для розгляду до суду.

Житомирські новини
Теги: