RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 11:28
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

У Городницькій ОТГ готують програму розвитку молодіжного середовища

01.08.2018 23:17

Житомирські новини - Молодіжна рада Городницької ОТГ спільно із місцевими посадовцями та Дмитром Клименко, експертом із комунікації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, розпочали розробку програми розвитку молодіжного середовища громади.

«Ми маємо створити умови для розвитку та реалізації потенціалу молоді інакше ми його втратимо. Тому у програмі ми зосередимось на створенні майданчиків, де можна навчитись, зробити, реалізувати», - переконаний Григорій Барам, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та державних закупівель Городницької ОТГ.

Розпочали процес розробки програми на тренінгу «Програми та проекти розвитку молодіжного середовища», який організував Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений «Програмою ULEAD з Європою». На навчанні учасники розглянули діючі програми молодіжної політики інших громад та напрацювали низку заходів, проектів, ідей.

«Команда Молодіжної ради надзвичайно креативна та ініціативна. Це допоможе напрацювали ефективну та дієву програму. Крім того, створення Молодіжного Центру сприятиме активізації молоді», - переконаний Дмитро Клименко, радник з комунікації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.

За 4 години роботи команди вдалося напрацювали календар заходів та концепцію низки проектів, які ляжуть в основу програми. Паралельно подієвим заходам учасники робочої групи напрацювали ідеї навчальних заходів, зокрема проект школи неформальної освіти, де будуть відбуватись тренінги та семінари для мешканців громади.

«Фінансова та комп'ютерна грамотність, написання проектів та бізнес ідей, ці компетенції сьогодні надважливі. Тому Молодіжний центр, Школа неформальної освіти та програма мають допомогти нашим мешканцям отримати нові знання» - Тетяна Мосійчук, спеціаліст з інформаційного забезпечення Городницької ОТГ.

Для підготовки програми фахівці громади провели опитування молоді, результати якого показали ключові потреби та проблеми молодих людей.

Житомирські новини