RSS
Четвер, 7 грудня 2023, 09:41
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
іменинники

Форест Сергій Володимирович - Житомирська область, громадський діяч, журналіст, бізнесмен

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

У Коростені поліцейські викрили шахрая, який продавав неіснуючі трактори

26.09.2023 20:19

Житомирські новини - Слідчі зібрали докази причетності 37-річного містянина до принаймні семи випадків ошуканства. Встановлено, що чоловік розміщував у соціальній мережі оголошення про продаж сільськогосподарської техніки. Знайшовши потенційних покупців, вимагав у них передоплату та, отримавши кошти, блокував подальше спілкування.

Нині встановлено, що близько року чоловік ошукував жителів різних областей України. Опрацьовуючи заяви потерпілих від шахрайств, оперативникам кримінальної поліції Коростенського райуправління вдалося встановити причетного.

Правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем проживання 37-річного чоловіка, у результаті вилучили кілька сім-карток різних операторів зв’язку та мобільний телефон, якими він користувався під час спілкування із потенційними покупцями.

Попередньо встановлено, що чоловік наполягав на передоплаті невеликими сумами, й таких платежів від одного покупця могло бути кілька. При цьому подекуди «продавець» просив зробити переказ на мобільний номер, а іншим разом – за реквізитами банківської картки. Банківські картки та мобільні номери чоловік періодично змінював. Загалом він ошукав потерпілих на понад 50 тисяч гривень.

Днями слідчі оголосили фігуранту провадження про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) КК України. Відомо, що чоловік був вже раніше засуджений за майнові злочини.

Законодавством такі протиправні дії караються штрафом від 3 000 до 4 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від 1 до 2 років, або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

Досудове розслідування проводиться під процесуальним керівництвом Коростенської окружної прокуратури.

Житомирські новини
Теги: