RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

У Коростені відбулася зустріч з представниками ПРООН щодо реалізації проєкту «EU4UA Schools»

10.07.2024 13:20

Житомирські новини - У Коростені відбулася робоча зустріч представників влади з делегацією Програми розвитку ООН (ПРООН), присвячена підсумкам реалізації проєкту «EU4UA Schools» в закладах освіти Коростенської громади. Зустріч пройшла за участі начальника Коростенської районної військової адміністрації Олега Рябого та міжнародних партнерів, які відвідали відновлені приміщення освітніх закладів та поспілкувалися з їх адміністрацією.

Проєкт «EU4UA Schools» спрямований на модернізацію освітніх установ, що має на меті підвищення якості освіти та створення безпечного навчального середовища. На зустрічі обговорили досягнення проєкту та його позитивний вплив на освітній процес в місті.

«Спільними стараннями ми досягли досить позитивних результатів. Розширення матеріально-технічної бази та використання нових методів навчання значно покращили якість надання освітніх послуг та сприяли створенню інклюзивного середовища», — зауважив Олег Рябой.

На сьогодні в рамках проєкту проведено ремонтно-відновлювальні роботи в п’яти навчальних закладах міст Коростень та Малин на загальну суму близько 50 мільйонів гривень. Оновлені ліцеї стали більш інклюзивними та безпечними для всіх учнів.

Реалізація проєкту не зупиняється на досягнутому. Наразі тривають відновлювальні роботи в освітніх закладах Ушомирської, Овруцької, Малинської та Народицької громад.

Представники ПРООН високо оцінили результати реалізації проєкту та висловили готовність до подальшої співпраці. Вони наголосили на важливості продовження таких ініціатив, які сприяють покращенню якості освіти та створенню комфортних умов для навчання дітей у всій Україні.

Житомирські новини