RSS
Субота, 7 лютого 2026, 13:22
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 06 лютого, у Житомирі розпочав роботу Центр допомоги херсонцям «Вільні разом». Це 12-й гуманітарний осередок у всеукраїнській мережі, створеній за ініціативи Херсонської обласної військової адміністрації для підтримки жителів, які постраждали від війни та були змушені залишити свої домівки.
Житомирщина знову демонструє, як працює справжнє партнерство, коли підтримка вимірюється не словами, а конкретними рішеннями. 5 лютого в Овручі ключі від нових квартир отримали 36 родин внутрішньо переміщених осіб, які через війну були змушені залишити свої домівки.
Сьогодні, 05 лютого, у Житомирі відкрили сучасне захисне укриття для вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім». У реалізації проєкту Житомирська обласна військова адміністрація працювала спільно з естонськими партнерами.
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко спільно зі своїм заступником з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександром Федьком, першим заступником начальника Департаменту патрульної поліції Олексієм Білошицьким та керівником Головного управління Національної поліції України в Житомирській області Олександром Ковтуном представили особовому складу нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській області — Артура Шкроба.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

У Коростені відбувся V етап турніру для ветеранів “Сильні України”

30.06.2025 14:35

29 червня у місті Коростень Федерація стронгмену України спільно з Міністерством у справах ветеранів та Коростенською міською радою провели V етап Всеукраїнського турніру для ветеранів війни “Сильні України”.

До спортивного заходу долучилися 220 учасників — ветерани, військові та представники силових структур. Вони змагалися в інклюзивних дисциплінах, які враховують різні рівні фізичної підготовки:

жим лежачи (60 кг і 100 кг серед чоловіків, 30 кг — серед жінок);

веслування на тренажері Concept-2 на 100 метрів;

ривок гирі (16 кг або 24 кг — індивідуальний формат);

їзда на ейрбайку.

Під час урочистого відкриття змагань Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова привітала учасників і гостей турніру:

«Попереду — міжнародні змагання в Іспанії, і ми вже формуємо команду, яка представлятиме Україну. Тож закликаю вас бути зосередженими, зарядженими та впевненими в собі. Нехай сьогоднішній день стане для кожного кроком до особистої перемоги, джерелом натхнення та командного духу. Бажаю всім яскравих результатів, справжнього задоволення від участі та перемог для своїх громад. Працюймо на повну! Слава Україні!».

Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко також підтримав учасників:

«У першу чергу, хочу вам подякувати, наші герої, наші ветерани, висловити вам дуже-дуже велику повагу з боку Верховної Ради, з боку депутатів та, зрештою, від усіх людей, тому що те, що ви робите – надзвичайно важливо. Ви прагнете, і у багатьох з вас це виходить і обов’язково вдаватиметься надалі – перемогти не лише один одного, а перемогти себе. Це дуже важливо».

Турнір вкотре підтвердив, що спорт і спільна підтримка допомагають ветеранам і ветеранкам віднайти нові сили й рухатись вперед.

Дякуємо організаторам, партнерам і всім учасникам за яскравий приклад єдності та незламності духу!

Турнір відбувся у рамках Проєкту Міністерства у справах ветеранів України “Розвиток спорту для ветеранів” на виконання Стратегії ветеранської політики та реалізації Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні, розробленої за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.

Житомирські новини