RSS
Понеділок, 20 травня 2024, 19:24
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

У Народичі тимчасово не заїжджатиме київська маршрутка – у селищі підтоплює понтонну переправу біля зруйнованого мосту

30.03.2023 13:36

Житомирські новини - З 29 березня у зв'язку підтопленням понтонної переправи біля зруйнованого мосту київська маршрутка тимчасово буде проїжджати через місто Коростень не заїжджаючи в селище Народичі. Про це Суспільному розповів голова Народицької селищної військової адміністрації Олег Ярмолюк.

З його слів, сьогодні дорогу підсипатимуть. Людей підвозити не будуть.

"Рівень води в річці Уж постійно піднімається і падає. Понтонну переправу, яка знаходиться на плаву, потрібно підсипати, якщо рівень води піднімається. Це потрібно робити постійно. У нас таких можливостей немає. Ми не така громада, яка може собі дозволити кожного дня привозити 40 тонн фракції і підсипати, а потім забирати його", - говорить Олег Ярмолюк.

Упередити дану ситуацію неможливо. Рух маршруту відновлять тоді, коли погодні умови дозволять це зробити і рівень води в річці впаде.

"Ми підсиплемо, але рівень води зараз настільки високий, що маршрутки коли з'їжджають з переправи торкаються її своїм дном. Якщо сьогодні, наприклад, температура повітря була -10° і насипало багато снігу, а завтра буде йти дощ, то ми не можемо спрогнозувати підніметься рівень води в річці чи впаде. Все залежить лише від погодних мов. Якщо взяти попередніх років 10, то води в річках не було і ми робили понтонну переправу і вона стабільно стояла. Зараз ми цього зробити не можемо", - каже Олег Ярмолюк.

Житомирські новини