RSS
П'ятниця, 9 червня 2023, 05:13
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
На сайті 104.ua в особистому кабінеті клієнти АТ «Житомиргаз» вже мають сформовані платіжки за розподіл блакитного палива. Їх можна завантажити та сплатити онлайн.  Житомиряни можуть оплатити швидко та просто через сервіси 104.ua. Використовуйте онлайн-сервіси для розрахунку за розподіл газу в будь-який зручний для вас час.
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

У Народичі тимчасово не заїжджатиме київська маршрутка – у селищі підтоплює понтонну переправу біля зруйнованого мосту

30.03.2023 13:36

Житомирські новини - З 29 березня у зв'язку підтопленням понтонної переправи біля зруйнованого мосту київська маршрутка тимчасово буде проїжджати через місто Коростень не заїжджаючи в селище Народичі. Про це Суспільному розповів голова Народицької селищної військової адміністрації Олег Ярмолюк.

З його слів, сьогодні дорогу підсипатимуть. Людей підвозити не будуть.

"Рівень води в річці Уж постійно піднімається і падає. Понтонну переправу, яка знаходиться на плаву, потрібно підсипати, якщо рівень води піднімається. Це потрібно робити постійно. У нас таких можливостей немає. Ми не така громада, яка може собі дозволити кожного дня привозити 40 тонн фракції і підсипати, а потім забирати його", - говорить Олег Ярмолюк.

Упередити дану ситуацію неможливо. Рух маршруту відновлять тоді, коли погодні умови дозволять це зробити і рівень води в річці впаде.

"Ми підсиплемо, але рівень води зараз настільки високий, що маршрутки коли з'їжджають з переправи торкаються її своїм дном. Якщо сьогодні, наприклад, температура повітря була -10° і насипало багато снігу, а завтра буде йти дощ, то ми не можемо спрогнозувати підніметься рівень води в річці чи впаде. Все залежить лише від погодних мов. Якщо взяти попередніх років 10, то води в річках не було і ми робили понтонну переправу і вона стабільно стояла. Зараз ми цього зробити не можемо", - каже Олег Ярмолюк.

Житомирські новини