RSS
Неділя, 5 липня 2026, 19:22
Суспільно-інформаційний ресурс громади
03 липня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбувся «Форум стійкості регіонів. Житомирщина», присвячений питанням розвитку розподіленої генерації, енергетичної незалежності громад та фінансуванню проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Доступ дітей до якісного та безпечного навчання залишається одним із головних пріоритетів для Житомирської області. Попри безпекові виклики та постійні повітряні тривоги, в регіоні продовжують відновлювати шкільний автопарк та підтримувати педагогів.
Житомирську область із робочою поїздкою відвідала Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Разом із заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським вона ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури, доступністю послуг та поспілкувалася безпосередньо із захисниками, захисницями та їхніми родинами.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

У Житомирі взяли під варту двох підозрюваних у викраденні чоловіка та вимаганні

18.09.2024 16:02

За процесуального керівництва Житомирської окружної прокуратури двом місцевим мешканцям повідомлено про підозру у незаконному викраденні, що супроводжувалось заподіянням потерпілому фізичних страждань, незаконному проникненні до житла із застосуванням насильства, а також вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному із насильством, небезпечним для здоров’я потерпілого, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 162, ч. 4 ст. 189 КК України).

17 вересня, за клопотанням прокурора, обом підозрюваним обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою без права внесення застави.

Слідство встановило, що злочини у вересні цього року скоїли двоє житомирян, віком 40 та 24 років.

Напередодні вони зустрілися у Житомирі зі знайомим та звинуватили його у викраденні мобільного телефону і ювелірного виробу – золотого ланцюжка.

Чоловік заперечив, що ніякої крадіжки не вчиняв. Проте підозрювані наказали повернути речі або сплатити неіснуючий борг.

Після цього увечері, одягнуті у балаклави, силоміць проникли до помешкання потерпілого, одягли на нього кайданки, розпилили в очі перцевий балончик та проти волі вивезли до гаражного кооперативну. Там вивели з автомобіля та побили чоловіка.
Перехожі почули крики потерпілого і викликали правоохоронців, які затримали зловмисників на місці події.

Досудове слідство проводить Житомирське райуправління поліції.

Санкція суворішої, ст. 189, передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Житомирські новини
Теги: