RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:16
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

У Житомирській області діє 18 місць для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

05.07.2024 16:49

Житомирські новини - Про це інформує Департамент соціального захисту населення ОВА. Наразі в області фактично проживає понад 57,9 тис. внутрішньо переміщених осіб. З них 15,6 тис. — це діти, 3,1 тис. — особи з інвалідністю, а 370 — багатодітні родини.

 

 

Більшість з них проживають у місцях компактного проживання, таких як гуртожитки, оздоровчі табори, будинки відпочинку, санаторії, пансіонати та приватний сектор. В області діє 18 місць для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, з них 6 — у закладах освіти, 1 — у закладі охорони здоров’я. Крім того, 333 ВПО перебувають у 12 інтернатних установах області.

 

 

При Житомирській ОВА працює координаційний штаб з розселення внутрішньо переміщених осіб, який затверджено розпорядчим документом ОВА. Цей штаб здійснює координацію розселення та забезпечення ВПО необхідною допомогою.

 

 

Нагадаємо, що Житомирська область у 2023 році була визначена відповідальною за прийом евакуйованих із Донецької області. Протягом року область прийняла 647 евакуйованих осіб, які прибули 41 евакуаційним потягом до міста Бердичів.

Житомирські новини