RSS
Субота, 12 жовтня 2024, 15:47
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Дмитро Погреблян
Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО

Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО, заявив, що Україна є пріоритетом для останнього....

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

У Житомирській ОВА відбулося чергове засідання «Година безбар’єрності»

13.09.2024 15:45

Сьогодні, 13 вересня, у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося четверте засідання Ради безбар’єрності за участі заступника начальника ОВА Віктора Градівського, заступника начальника з питань цифрового розвитку, трансформацій та цифровізації Костянтина Лопушанського, а також інших членів Ради безбар’єрності. 

Віктор Градівський під час виступу підкреслив важливість подальшої роботи над формуванням безбар’єрного середовища в Житомирській області:

«Я бачу значний прогрес у нашій роботі щодо створення безбар’єрного середовища на Житомирщині. Однак, ми не можемо зупинятися на досягнутому. Потрібно продовжувати навчатися, працювати з міжнародними колегами, переймати їхній досвід і пам’ятати, що головний аспект безбар’єрності — це рівність для всіх».

Під час засідання учасники заслухали доповіді щодо стану впровадження Національної стратегії створення безбар’єрного простору в установах культури Житомирщини. Анатолій Душко, начальник Управління культури та туризму Житомирської ОВА, повідомив про активну роботу культурних осередків області над забезпеченням доступності та інклюзивності.

«Ми вже реалізували важливі проєкти для створення безбар’єрного середовища. Зокрема, бібліотеки та культурні установи Житомира пропонують програми для людей з обмеженими можливостями», – зауважив Анатолій Душко.

В.о. директора Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Лариса Могова поділилася успіхами закладу в напрямку безбар’єрності, наголосивши на значному репозиторії аудіокниг для людей з вадами зору. Крім того, вона зазначила, що бібліотека активно працює над оцифруванням рідкісних видань, що робить їх доступними для широкого кола читачів Житомирщини та всієї України. 

Завідувачка відділу «Інклюзивний читальний зал» Обласної універсальної бібліотеки імені Олега Ольжича Руслана Стрелківська розповіла про роботу свого відділу. Зал обладнаний спеціальними засобами для людей з порушеннями зору та слуху, такими як збільшувачі тексту та сенсорні панелі, а також пропонує широкий вибір аудіокниг. 

Старший науковий співробітник Національного музею космонавтики Тетяна Гаврилова поділилася інформацією про доступність музею для людей з порушеннями опорно-рухового апарату. Вона зазначила, що музей обладнаний пандусами та іншими засобами для забезпечення зручного пересування відвідувачів. 

Також учасники засідання обговорили необхідність продовження роботи в напрямку створення безбар’єрного простору в області. Особливу увагу було приділено співпраці з міжнародними організаціями та залученню нових інклюзивних технологій. Реалізація цих ініціатив дозволить покращити умови для людей з обмеженими можливостями. 

Детальніше у відео - https://www.youtube.com/watch?v=-RPgo8zd2pQ

Житомирські новини