RSS
Вівторок, 10 березня 2026, 23:05
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Під час обміну полоненими додому повернулися 200 українських захисників, серед них — 13 військових із Житомирщини. Про повернення повідомив Президент України Володимир Зеленський.
Вже четвертий рік українці тримають оборону на всіх рубежах життя. Під звуки сирен, у нічних вибухах і тривозі буднів ворог намагається зламати нас ракетами й дронами, темрявою та холодом, тиском страху. Та Україна вистоїть, бо є речі, яких не вимкнути жодним ударом: людська гідність, взаємна підтримка, єдність і віра у перемогу.
24 лютого у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Жителі області, представники органів влади, військовослужбовці, ветерани, родини полеглих Захисників зібралися, аби схилити голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави.
Заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський відкриття «Затишного дому» для сиріт та ветеранів війни у Житомирі.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В одній зі шкіл Житомира: «УРА! Канікули!» - кричали вчителя. І, підкидуючи у повітря порфтелі та збиваючи на своєму...

У Звягелі поліцейські встановили причетного до наруги над могилою захисника України

10.06.2025 16:11

9 червня під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили допис, в якому йдеться про крадіжку майна з місця поховання військового. Водночас до поліції із відповідною заявою звернулась матір загиблого воїна. Поліцейські Звягельського райвідділу швидко встановили причетного до події та проводять досудове розслідування.

68-річна жінка розповіла, що днями прийшла на кладовище та виявила зникнення двох статуеток з місця захоронення її сина, який загинув, захищаючи Україну. Відтак поліцейські задокументували всі обставини події та розпочали пошук причетного.

Провівши низку заходів, зокрема, переглянувши записи з камер відеоспостереження, оперативники та дільничні офіцери поліції з’ясували, що надмогильні скульптури забрав 40-річний місцевий житель. Правоохоронці розшукали звягелянина та вилучили викрадені речі.

- Статуетки чоловік встиг перефарбувати, а логічних пояснень щодо мотивів свого вчинку не надав. Він раніше вже потрапляв у поле зору правоохоронців через вчинення різних правопорушень, - зазначив начальник сектору дільничних офіцерів поліції Олександр Курʼята.

Слідчі Звягельського районного відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 297 (Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) КК України. За чинним законодавством такі дії караються обмеженням волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

Житомирські новини