RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:18
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

У Звягелі відкрито другий офіс підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні»

04.07.2024 16:35

Житомирські новини - На Житомирщині відбулося урочисте відкриття другого регіонального офісу підтримки малого та мікробізнесу економічної платформи «Зроблено в Україні». Цей офіс, розташований у місті Звягель, почав свою діяльність завдяки співпраці міжнародних партнерів з Міністерством економіки України та Державною службою зайнятості.

 

У заході взяли участь заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Костянтин Лопушанський, начальник Звягельської районної військової адміністрації Іван Туровський, директорка Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна, а також партнери служби зайнятості та підприємці, які вже скористалися грантовою підтримкою для розвитку свого бізнесу.

 

Офіс, що розташований на базі Звягельської філії Житомирського обласного центру зайнятості, надає широкий спектр послуг для місцевих підприємців і тих, хто планує розпочати власну справу. Тут можна отримати консультації з питань оформлення документів, написання бізнес-планів, подачі заявок на гранти та участі в інших програмах підтримки.

 

Галина Корінна, директорка Житомирського обласного центру зайнятості, наголосила, що Служба зайнятості стала ідеальною платформою для впровадження економічної платформи «Зроблено в Україні» завдяки своїй розгалуженій мережі.

«Президент та Уряд переконалися в дієздатності Служби зайнятості, яка має найбільш розгалужену мережу. У всіх колишніх районних центрах Житомирської області ми зберегли осередки Служби зайнятості. На сьогодні ми вийшли за межі наших звичайних клієнтів. Спектр послуг значно розширився», — зазначила вона.

З моменту запуску урядових програм, таких як «Власна справа» та «Гранти для ветеранів», жителі Житомирщини подали понад 2200 заявок, з яких близько 1000 отримали фінансування для реалізації бізнес-планів. Загальна сума грантових коштів склала майже 239 млн грн, що сприятиме створенню щонайменше 2000 нових робочих місць в області.

 

Костянтин Лопушанський, зазначив, що відкриття офісу «Зроблено в Україні» у Звягелі сприятиме підвищенню економічної та цифрової грамотності.

«На нашому порталі Дія.Освіта є спеціальні гайди, які будуть особливо корисні для фахівців у різних професійних галузях. Ці ресурси допоможуть їм не тільки підвищити рівень цифрової грамотності, але й ефективніше впроваджувати інноваційні технології у своїй роботі. Для підприємців це відкриває нові можливості в розвитку бізнесу та інтеграції сучасних рішень, що сприятиме їх успіху на ринку» — зауважив заступник начальника Житомирської ОВА.

На заході також виступили підприємці, які вже скористалися грантовою підтримкою. Марина Василівна Максименко, директор меблевої фабрики «Гарант Експорт», отримала грант на виробництво та облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю. Олена Михайлівна Гусєва, підприємиця та грантоотримувачка, розповіла про свій «Центр здорового хребта», який надає послуги ветеранам на пільгових умовах. Богдан Валерійович Рибалко, ветеран і ВПО з Херсону, розпочав надання послуг з обробітку полів агродроном завдяки гранту.

 

Також під час відкриття регіонального офісу підтримки малого та мікробізнесу обговорювалися актуальні програми служби зайнятості, якими можуть скористатися роботодавці Звягельщини, зокрема підтримка при створенні або відновленні бізнесу, працевлаштуванні учасників бойових дій, внутрішніх переселенців та людей з інвалідністю.

Житомирські новини