RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 07:11
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Кропивницький Володимир Миколайович - Житомирська область. Політик, бізнесмен

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

Успіх скрипалів із Житомирської області на Всеукраїнському конкурсі «Класичний меридіан»

04.06.2016 14:56

Житомирські новини - Дванадцятий всеукраїнський конкурс «Класичний Меридіан» у місті Києві - став ще однією успішно подоланою сходинкою для юних скрипалів Коростишівської дитячої музичної школи. 2 червня вихованці вищезгаданого закладу повернулися  з призовими місцями. У номінації «Ансамблі» молодша група – IIмісце, а дует у складі Геута Антона та Кондратюк Катерини посів почесне III місце (середня група).

«Класичний Меридіан» - це конкурс скрипалів і піаністів. Цьогоріч головною умовою конкурсу був один обов’язковий твір австрійського композитора. Коростишівські скрипалі успішно виступили та показали високий рівень підготовки та майстерності виконання, незважаючи на велику конкуренцію. Географія конурсу була досить широкою. На сцені перед прискіпливим журі виступили юні таланти з багатьох престижних музичних  закладів України.

Як стверджує старший викладач Наталія Кириченко, вихованці якої щороку здобувають пермоги на різних конкурсах: «Класичний Меридіан» має дуже високий професійний рівень. З кожним роком він зростає. Діти грають твори, що вимагають особливої майстерності виконання. І це вимагає постійної наполегливої праці.» Також викладачка скаржиться на брак коштів: «Нас постійно запрошують в різні міста на престижні конкурси. Але на дорогу попросту не вистачає грошей. Транспортні витрати часто лягають непідйомним тягарем на плечі батькам.  Тому хотілося, щоб на талановитих і здібних дітей звертали  більше уваги меценати і спонсори».

Формула успіху коростишівських «зірочок» проста: це професіоналізм та ентузіазм викладача, працелюбність дітей, а також моральна і матеріальна підтримка батьків. Попереду у юних скрипалів – літнй відпочинок, під час якого вони хочуть вдало провести час та набратися сил для нових перемог та звершень.

Александрович Наталія

Житомирські новини