RSS
Субота, 20 квітня 2024, 07:46
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

В Житомирській області горів двоповерховий будинок

26.09.2018 10:31

Житомирські новини - У зв’язку з різким пониженням температури повітря, громадяни вже використовують пічне опалення та інші обігрівальні прилади. Тому виникає ймовірність виникнення пожеж від порушення правил безпеки при їх використанні.

Варто також зазначити, що більшість пожеж виникає в приватному житловому секторі у сільській місцевості. Обігріваючи оселі, господарі проявляють недбалість, не звертають увагу на власну безпеку: несправний димохід, відсутній металевий лист перед піччю, на небезпечній відстані від печі розміщені легкозаймисті речі тощо. І, як наслідок, пожежі призводять до загибелі людей, значних матеріальних збитків та знищення житла.

До речі, вчора, 25 вересня, по причині несправності пічного опалення палав житловий будинок в с. Симаківка Ємільчинського району. Вогонь пошкодив 4 м2 перекриття оселі.

Ще одна пожежа сталася у м. Коростишеві, яка виникла в двоповерховому житловому будинку. Господарі затопили камін, в результаті чого вогнем знищено покрівлю, перекриття та домашнє майно.

Зважаючи на це, кожен повинен стежити за тим, щоб піч була справна, без тріщин в кладці. Слід також очистити димарі від сажі. Не сушити й не складати на печах одяг та дрова. Не розпалювати дрова в печі чи грубці бензином або іншими горючими сумішами. А ще ні в якому разі не слід залишати печі, що горять, без нагляду та доручати нагляд за ними дітям.

Пам'ятайте, лише дотримання простих, але вкрай необхідних заходів, допоможе зберегти житло та життя! Будьте пильні, дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Житомирські новини