RSS
Неділя, 15 вересня 2024, 09:59
Суспільно-інформаційний ресурс громади
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Олена Рибчинська
Чи потрібна Україні мобілізація з 18 років?

Чи потрібна Україні мобілізація з 18 років? Сьогодні в українських соцмережах та ЗМІ активно обгово...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

В Житомирській області продовжують виявляти наркоплантації

06.08.2024 23:55

Житомирські новини - Поліція Житомирщини нагадує: вирощування нарковмісних рослин у приватних господарствах заборонено законом

Упродовж 5 липня поліцейські виявили незаконно культивовані коноплі у Житомирському, Бердичівському та Коростенському районах області. Загалом було вилучено понад 150 таких рослин.

В обійсті 41-річного жителя Глибочицької громади патрульні сектору реагування відділу поліції №1 Житомирського РУП виявили понад 80 рослин конопель, які він старанно вирощував.

Про таку ж городину дбав 39-річний коростенець: з його грядок вилучили ще 49 конопляних кущів. Також чоловік вже висушив 10 рослин із зібраного урожаю.

А на городі 54-річного жителя м. Андрушівки поліцейські виявили 21 рослину конопель. Всі рослини були вилучені та направлені на експертне дослідження. Власникам такої городини загрожує кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, що мак та коноплі є сировинною базою для виготовлення наркотичних речовин, тож державою врегульовано питання щодо посівів цих рослин для харчових та промислових потреб. Зокрема, законодавством визначено, що посів таких рослин у приватних господарствах є незаконним. Відтак за порушення обмежень щодо посіву снодійного маку та конопель передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Так, незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин або конопель у кількості до 10 рослин караються штрафом з конфіскацією зазначених рослин (ст. 106-2 КУпАП).

Посів або вирощування маку в кількості від 100 до 500 рослин або конопель від 10 до 50 розцінюється вже як кримінальне діяння, за яке передбачено, серед іншого, й обмеження волі строком до 3 років. Повторне таке правопорушення, або вирощування більшої кількості заборонених рослин може обернутися вже ув’язненням на строк від 3 до 7 років (ст. 310 КК України).

Житомирські новини
Теги: