RSS
Неділя, 16 червня 2024, 08:58
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Видатки обласного бюджету за чотири місяці 2024 року

22.05.2024 00:01

Житомирські новини - Видатки обласного бюджету у січні – квітні 2024 року склали 1 078,2 мільйона гривень, що на 227,4 мільйона гривень більше ніж за цей період у минулому році, з них видатки загального фонду – 563,9 мільйона гривень, що на 94,1 мільйона гривень або на 14,3% менше аналогічного показника минулого року, видатки спеціального фонду – 514,3 мільйона гривень, що більше на 321,5 мільйона гривень або на 166,8 %, ніж у 2023 році.

 

На утримання бюджетних установ та на фінансування заходів видатки загального фонду склали 476,2 мільйона гривень. У 2024 році з обласного бюджету фінансуються 14 головних розпорядників коштів, які в свою чергу спрямовують кошти 104 закладам зі штатною чисельністю 7,8 тисячі працівників. Ще 11 медичних закладів, які перейшли на фінансування через НСЗУ, отримують з обласного бюджету кошти на оплату енергоносіїв та комунальних послуг.

 

Найбільшу питому вагу, тобто 55,8% становлять видатки на утримання установ та проведення заходів по галузі «Освіта». На дану галузь спрямовано коштів у сумі 265,9 мільйона гривень, що на 40,4 мільйона гривень менше за аналогічний показник минулого року.

 

На видатки по окремих галузях спрямовано:

 

«Охорона здоров’я» – 58,1 мільйона гривень, що на 9,5 мільйона гривень менше ніж за відповідний період минулого року;

 

«Соціальний захист» – 89,4 мільйона гривень (збільшено на 4,5 мільйона гривень);

 

«Культура і мистецтво» – 31,7 мільйона гривень (зменшено на 2,9 мільйона гривень);

 

«Фізична культура і спорт» – 19,9 мільйона гривень (зменшено на 3,3 мільйона гривень);

 

«Державне управління» – 7,5 мільйона гривень (зменшено на 0,1 мільйона гривень).

Житомирські новини