RSS
Вівторок, 22 квітня 2025, 13:40
Суспільно-інформаційний ресурс громади
На Житомирщині триває весняна кампанія з висадки лісу. Цього тижня на ділянці площею 3 гектари висадили сосну, березу та яблуню. Область продовжує лідирувати в реалізації програми «Зелена країна», і якщо вдасться зберегти темпи, до кінця року по Україні буде висаджено 1 мільярд дерев.
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Викрадене авто для дівчини: поліцейські затримали підозрюваного в угоні у Пулинській громаді

09.01.2025 14:26

Уночі 8 січня 21-річний житель села Пулино-Гути повідомив поліцейських про крадіжку його автомобіля «Cherry». Правоохоронці оперативно розшукали викрадений транспортний засіб та затримали причетного до угону. Нині йому повідомлено про підозру в учиненому.

Потерпілий розповів, що вночі почув звук автомобіля, що від'їжджає. Коли вийшов на вулицю, побачив, що його нещодавно придбаного легковика немає. До того ж на проїзній частині біля відчинених воріт знаходився автомобіль ВАЗ, який теж увечері стояв у подвір’ї.

На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення № 4 (Хорошів) Житомирського райуправління поліції. Правоохоронці зафіксували обставини діяння та вилучили наявні речові докази.

На розшук викраденого автомобіля були орієнтовані всі патрулі, які працювали у громаді. Вже за пів години екіпаж групи швидкого реагування помітив неподалік Пулин автомобіль, схожий на викрадений. Тож поліцейські зупинили «Cherry», яким кермував 25-річний житель обласного центру.

Водій визнав, що викрав транспортний засіб. Свій вчинок пояснив прагненням довезти дівчину, в якої гостював напередодні, до обласного центру. До подвір’я потерпілого він потрапив через паркан. Ключі від «Cherry» знайшов у салоні. А щоб виїхати з подвір’я, спочатку виштовхав ВАЗ, що перешкоджав руху.

Слідчі відділення поліції № 4 (с-ще Хорошів) затримали фігуранта у процесуальному порядку. Нині йому інкримінують незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене з проникненням у приміщення чи інше сховище (ч. 2 ст. 289 КК України).

Згідно з чинним законодавством таке діяння карається від 5 до 8 років ув’язнення.

Житомирські новини
Теги: