RSS
Середа, 15 січня 2025, 01:29
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 8 січня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із керівництвом 9-го прикордонного загону провели перевірку стану робіт з посилення оборони державного кордону на території Житомирщини. У ході візиту вони ознайомилися з умовами несення служби прикордонників та роботою засобів спостереження, зокрема тих, що були створені за кошти, виділені Житомирською обласною військовою адміністрацією.
19 грудня у місті Малин розпочав роботу новий майданчик для підтримки бізнесу — офіс платформи «Зроблено в Україні». Це вже п’ятий такий офіс у Житомирській області, відкриття якого є важливим кроком у реалізації загальнонаціональної політики, ініційованої Президентом України.
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

Викрито схему розкрадання лісопродукції з філії ДП «Ліси України» на Житомирщині

29.11.2024 12:29

За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генпрокурора припинено протиправну діяльність керівника однієї з філій ДП «Ліси України» в Житомирській області та трьох його підлеглих.

Керівнику філії повідомлено про підозру у замаху на привласнення чужого майна (ч. 3 ст. 15 ч. 4 ст. 191 КК України), а її працівникам – службове підроблення, вчинене організованою групою (ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, посадовець філії лісового господарства організував схему незаконного привласнення лісодеревини. Для її реалізації залучив трьох своїх підлеглих.

Працівники філії відвели дві ділянки лісу у вибіркову санітарну рубку. Вони фальсифікували дані про характеристики дерев, а саме ступені товщини стовбурів та розряди висот лісових насаджень. У такий спосіб занизили об’єм деревини, який мали отримати після рубки. Недостовірні відомості підозрювані внесли до офіційної документації.

Також встановлено, що дерева на відведених ділянках не підлягали санітарній рубці.

На підставі складених документів філія ДП «Ліси України» отримала лісорубні квитки із заниженим об’ємом деревини, яка мала бути заготовлена після проведення рубок у лісі.

Різниця між фактичним та фальсифікованим об’ємом лісопродукції становить 230 м куб, що дорівнює 10 вантажівкам. Її загальна вартість – понад 600 тис грн.

Керівник філії не встиг розпорядитись цією деревиною, оскільки правоохоронні органи викрили протиправну схему до початку її заготівлі. Наразі лісорубні квитки анульовано.

Досудове розслідування здійснює Головне слідче управління ДБР, оперативний супровід – Департамент кіберполіції Нацполіції України за сприяння Департаменту внутрішньої безпеки ДП«Ліси України».

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Житомирські новини
Теги: