RSS
Субота, 20 липня 2024, 10:54
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Віталій Бунечко: Безпекова угода виводить наші відносини зі США на новий рівень справжнього союзництва

14.06.2024 14:29

Житомирські новини - Вчора Президент України Володимир Зеленський і Президент США Джо Байден підписали найсильнішу безпекову угоду за весь період незалежності України. На думку начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, це дуже важлива подія для нашої країни, яка виводить наші відносини зі США на новий рівень справжнього союзництва.

 

«Цей документ засвідчує, що США будуть підтримувати Україну протягом наступних 10 років. Ми можемо розраховувати на постійну допомогу в обороні та інших важливих сферах.

 

Документ також визнає відповідальність Росії за війну і як прямий наслідок агресії передбачає використання російських активів для відновлення України та посилення санкцій проти росії. Це важливий крок до справедливості, компенсації збитків, які ми зазнали та придушення військово-економічного потенціалу країни-агресора.

 

Америка готова допомагати нам здобути перемогу в цій війні, а також відновлювати Україну після її завершення. Така підтримка допоможе нашій країні стати сильнішою та стійкішою.

 

США співпрацюватимуть з Україною в розвитку нашого оборонного виробництва. Це створить нові робочі місця для українців і американців, підвищить наші можливості у сфері оборони та сприятиме економічному зростанню.

 

Особливо важливим є те, що в майбутньому США підтримують вступ України до НАТО, що є важливим для нашої безпеки та нової архітектури безпеки у світі. Це великий крок на шляху до євроатлантичної інтеграції.

 

Україна вдячна президенту Байдену за лідерство та підтримку, а також обом партіям та палатам Конгресу за те, що вони допомагають захищати нашу Незалежність. Ми вдячні за цю безпрецедентну підтримку і впевнені, що разом зможемо побудувати сильну та незалежну Україну», - наголошує Віталій Бунечко.

Житомирські новини