RSS
Понеділок, 26 січня 2026, 08:27
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 22 січня, у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди Дня Соборності України — дня, що символізує єдність українських земель і незламність держави перед викликами історії та сучасності.  
Сьогодні, 20 січня, в Україні вшановують пам’ять українських героїв – захисників Донецького аеропорту. Меморіальні заходи відбулися і у Житомирі, до яких долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники ДШВ ЗС України, Житомирської обласної ради та міської влади, структурних підрозділів Житомирської ОВА, громадськість та медіа.
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

Віталій Бунечко взяв участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

30.08.2024 09:45

29 серпня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко взяв участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося під головуванням очільника Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Андрія Даника. Основною темою зустрічі стала координація заходів для запобігання розповсюдженню шкоди від масштабного отруєння річки Сейм, яке стало результатом чергового акту екологічного терору з боку росії.

Річка Сейм, що протікає територією Сумської та Чернігівської областей, постраждала від хімічного забруднення, спричиненого підступними діями агресора. Це призвело до масової загибелі риби та інших водних організмів, що загрожує екологічному балансу регіону і здоров’ю місцевого населення. Ця атака є черговим свідченням цілеспрямованого знищення довкілля України, яке здійснюють окупанти, повністю ігноруючи ризики для мирного населення. 

На засіданні комісії начальники військових адміністрацій та керівники спеціальних служб обговорили конкретні кроки, необхідні для мінімізації наслідків отруєння та запобігання подібним катастрофам у майбутньому. ДСНС України вже розпочала роботи з оперативного усунення наслідків хімічного забруднення. Крім того, активно співпрацюють з екологами, науковцями та місцевою владою для розробки подальших кроків, спрямованих на відновлення екологічного балансу річки та навколишніх територій.

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко підкреслив важливість пильного стеження за розвитком подій і необхідність постійної готовності до швидкого реагування на можливі провокації з боку ворога.

Житомирські новини